Informacje16 sierpnia 2015, 13:00,

Kto tam? - pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w Auchan

Mały zajączek czuje się bardzo samotny. Czy uda mu się znaleźć przyjaciół wśród innych zwierzątek? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Każdy z nas pragnie mieć wielu przyjaciół, z którymi można się bawić i dzielić emocjami. Mieszkający samotnie niebieski zajączek również chciałby poznać inne zwierzątka i znaleźć sobie w nich kompanów. Czy mu się to uda przekonają się maluchy, które w niedzielę 16 sierpnia obejrzą w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno spektakl pt. „Kto tam?”.

Za pomocą tajemniczych drzwi głównego bohatera odwiedzą różne zwierzaki. Gośćmi zajączka będą między innymi kura, pies, świnka czy żyrafa. Każdy bohater skrywać będzie tajemnicę, zada zajączkowi i widzom zagadkę lub zaprezentuje niezwykle umiejętności. Czy wśród nich zajączek odnajdzie przyjaciela?

Spektakl, który będzie ósmym w tym roku spotkaniem teatralnym z cyklu „Bajeczne niedziele”, wprowadzi najmłodszych w magiczny świat teatru lalek. Na wrażliwość plastyczną i emocjonalną widzów z pewnością wpłynie niezwykle estetyczna oprawa spektaklu.

Przedstawienie teatralne pt. „Kto tam?” odbędzie się w niedzielę 16 sierpnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120
Informacje14 sierpnia 2015, 19:00,

Koncert Life Club Band w Piasecznie

14 sierpnia 2015 roku od godz. 19.00 dzięki zespołowi Life Club Band przeniesiemy się w świat muzyki tanecznej lat 70., 80., 90 i najnowszych hitów. Wydarzenie odbędzie się w ramach Rynku Muzycznego na placu Piłsudskiego. Wstęp wolny. Posłuchaj Life Club Band.

KONCERT LIFE CLUB BAND W PIASECZNIE

Life Club Band to profesjonalny muzyczny zespół coverowy - eventowy - 100% muzyki na żywo. "Koncertując przed publicznością w całej Polsce a także w Europie (Turcja, Hiszpania, Wielka Brytania) Life Club Band zdobył opinię jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów coverowych." LCB wykonuje muzykę niezwykle różnorodną, od standardów jazzowych, muzyki tanecznej lat 70’tych, 80’tych, 90’tych, do najnowszej muzyki Pop i Rock. Wszystkie utwory w wyjątkowo dopracowanych i energicznie wykonanych aranżacjach. Repertuar zespołu jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego uczestnika imprezy.

Skład Life Club Band: Martha - vocal, Mikołaj Jakubowski - instr. klawiszowe, vocal, Marcin Kwaśny - perkusja, vocal, Piotr Zbrzeźniak - bas, vocal, Mariusz Ostrowski - gitara. Więcej informacji o zespole i ich repertuarze znajdziemy na stronie: www.lifeclubband.pl

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11179