Informacje16 sierpnia 2015, 13:00,

Kto tam? - pomóż zajączkowi znaleźć przyjaciela - bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci w Auchan

Mały zajączek czuje się bardzo samotny. Czy uda mu się znaleźć przyjaciół wśród innych zwierzątek? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Na scenie teatralnej pojawią się bowiem zwierzaki, które odkryją przed głównym bohaterem oraz widzami bajkowe umiejętności i skrywane sekrety. Wstęp wolny!

Każdy z nas pragnie mieć wielu przyjaciół, z którymi można się bawić i dzielić emocjami. Mieszkający samotnie niebieski zajączek również chciałby poznać inne zwierzątka i znaleźć sobie w nich kompanów. Czy mu się to uda przekonają się maluchy, które w niedzielę 16 sierpnia obejrzą w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno spektakl pt. „Kto tam?”.

Za pomocą tajemniczych drzwi głównego bohatera odwiedzą różne zwierzaki. Gośćmi zajączka będą między innymi kura, pies, świnka czy żyrafa. Każdy bohater skrywać będzie tajemnicę, zada zajączkowi i widzom zagadkę lub zaprezentuje niezwykle umiejętności. Czy wśród nich zajączek odnajdzie przyjaciela?

Spektakl, który będzie ósmym w tym roku spotkaniem teatralnym z cyklu „Bajeczne niedziele”, wprowadzi najmłodszych w magiczny świat teatru lalek. Na wrażliwość plastyczną i emocjonalną widzów z pewnością wpłynie niezwykle estetyczna oprawa spektaklu.

Przedstawienie teatralne pt. „Kto tam?” odbędzie się w niedzielę 16 sierpnia 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120
Informacje7 sierpnia 2015, 07:25,

Film Niemożliwe w Kinie Plenerowym na parkingu w Piasecznie

Kolejny pokaz filmowy w ramach Kina Plenerowego już dziś 7 sierpnia 2015 roku o godzinie 20.30 na parkingu pomiędzy ul. Sierakowskiego a Zgoda w Piasecznie. W imieniu organizatorów zapraszamy na film pt. Niemożliwe.

Film Niemożliwe w Kinie Plenerowym na parkingu w Piasecznie

Niemożliwe - film opowiada prawdziwą historię Marii i Henry'ego Alvárez (w filmie Bennett), których grają odpowiednio Naomi Watts i Ewan McGregor i ich trójki dzieci, podczas urlopu w okresie świąt Bożego Narodzenia w Tajlandii. Ich sielankowy urlop zostanie przerwany rankiem 26 grudnia 2004 roku, kiedy katastrofalne tsunami niszczy strefę przybrzeżną kurortu. Rodzina zostaje rozdzielona po czym ich członkowie rozpoczynają wzajemne poszukiwania. Hiszpańsko-angielski dramat w reżyserii Juana Antonio Bayony opowiadający prawdziwą historię doświadczeń rodziny w trakcie tsunami na Oceanie Indyjskim w 2004 roku.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=2843&start=255