Informacje25 marca 2010, 00:00,

Kto dowiezie mieszkańców gminy do PKP w Piasecznie?

Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił przetarg na obsługę komunikacyjną lokalnych linii dowozowych L-2 i L-5, które będą kursowały na terenie gminy Piaseczno. Oferty można składać do 2 kwietnia 2010 roku. Przewoźnik będzie musiał wykonać ok. 170 tys. wozokilometrów autobusami zabierającymi co najmniej 40 pasażerów (z 15 miejscami siedzącymi). Głównym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty będzie cena.

Autobusy do Złotokłosu i Bobrowca będą kursowały od 4 maja do 31 grudnia 2010 r. na następujących trasach:
L-2: PKP Piaseczno – Dworcowa – Stołeczna – Pod Bateriami – Gołków – Gołkowska – Gołków-Letnisko – Lipowa – Głosków-Szkolna – Milenium – Radnych – Runów – Solidarności – Henryków-Urocze – Solidarności – Złotokłos – Społeczna – 3 Maja – Złotokłos (3 Maja) – Złotokłos – Piaseczyńska – Wólka Pracka – Ogrodowa – Baszkówka – Sadowa – Głosków – Milenium – Radnych - Gołków-Letnisko – Radnych – Gołków – Zielona – Gołkowska – Piaseczno - Pod Bateriami – Stołeczna – Sienkiewicza – Dworcowa - PKP Piaseczno.
L-5: PKP Piaseczno - Dworcowa - Stołeczna - Pod Bateriami - Gołków – Gołkowska - Gołków-Letnisko – Piaseczno – Główna – Kamionka - Główna – Bobrowiec – Bobrowiecka – Mazowiecka – Bobrowiec.

Dzięki uruchomieniu linii L-2 i L-5 pasażerowie uzyskają szybkie połączenie ze stacją kolejową w Piasecznie oraz wygodne przesiadki do linii 709 i 727. W godzinach szczytu linia L-2 będzie kursowała w dni powszednie z częstotliwością co 60 minut, a linia L-5 co 30 minut. W piaseczyńskich autobusach, będzie obowiązywał Wspólny Bilet. Honorowane będą bilety ZTM ważne wyłącznie w 2. strefie (90-dniowe, 30-dniowe (z wyłączeniem biletów na jedną linię), dobowe, 3-dniowe, 7-dniowe, bilety seniora). Oprócz tego będzie można podróżować również na podstawie biletów emitowanych przez przewoźnika wybranego w przetargu. Informację otrzymałem mailem od Konrada Klimczak (Zespół Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 marca 2010, 00:00,

Zobacz mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - POGOń Siedlce

Informujemy, że w najbliższą sobotę 27 marca 2010 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Pogoń Siedlce. Mecz piłki nożnej, rozpoczyna się o godzinie 13.00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny, 5 zł ulgowy. Jest możliwości nabycia karnetów na całą rundę wiosenną. Koszt jednej wejściówki to 40 zł. Sprzedaż odbywa się w kręgielni przy ul. Kniaziewicza w Piasecznie. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - POGOń Siedlce i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Pogoń Siedlce

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na nieoficjalnej stronie internetowej KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno