Informacje19 listopada 2017, 16:00,

Księżniczka Rosa i Klimek - teatr Katarynka wystąpi w Tarczynie

19 listopada 2017 roku o godz. 16:00 Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienia teatralne pn.: Księżniczka Rosa i Klimek, w wykonaniu teatru Katarynka. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Informacje i rezerwacja biletów pod nr. tel. 22 715 79 62. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro), lub przed przedstawieniem. Cena: 6 zł za jedno przedstawienie.

KSIĘŻNICZKA ROSA I KLIMEK - TEATR KATARYNKA WYSTĄPI W TARCZYNIE

Księżniczka Rosa i Klimek - baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Informacje18 listopada 2017, 15:00,

Drugie życie pojemników - warsztaty rodzinne w Konstancinie

18 listopada 2017 roku o godz. 15.00 odbędą się warsztaty rodzinne w Konstancinie pn.: Drugie życie pojemników. Udział w warsztatach: 20 zł/rodzina. Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktora ozdobią zużyte plastikowe pojemniki, pudełka i puszki. Zapraszamy na niezwykłe zajęcia, na których zarówno dzieci, jak i dorośli miło spędzą czas. Dzięki pomysłowości instruktora będzie można się nauczyć jak wykorzystać i ozdobić pozornie niepotrzebne przedmioty, by mogły nam jeszcze posłużyć. Zapraszamy na warsztaty rodzinne.

DRUGIE ŻYCIE POJEMNIKÓW - WARSZTATY RODZINNE W KONSTANCINIE