Informacje6 maja 2016, 10:30,

Księżniczka Muzalinda w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 maja 2016 roku o godz. 10.30 zapraszamy na cykl bajek muzycznych dla dzieci: Księżniczka Muzalinda. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49 Wstęp: 8 PLN.

KSIĘŻNICZKA MUZALINDA W PIASECZNIE

Księżniczka Muzalinda to opowieści o wesołej, pogodnej lecz nieco szalonej Księżniczce, która odkrywa, że w jej królestwie dzieją się niezwykłe rzeczy. Bajkom towarzyszy muzyka grana na żywo. Podstawowym instrumentem jest fortepian , drugi instrument jest dobrany w zależności od tematyki baśni. Podczas przedstawień dzieci są zapraszane do wspólnej zabawy a muzyka w idealny sposób pobudza i rozwija ich wyobraźnię. Program przygotowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 0-1. Scenariusz i reżyseria: Ewa Szawłowska.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 maja 2016, 20:00,

Kwartet Aquamarine - Rynek Muzyczny Piaseczno 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 maja 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Rynek Muzyczny w Piasecznie, w ramach którego wystąpi Kwartet Aquamarine. Miejscie: scena na Rynku Miejskim na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Zapraszamy mieszkańców na koncert!

KWARTET AQUAMARINE - RYNEK MUZYCZNY PIASECZNO 2016

Skład Kwartetu AQUAMARINE budzi zdumienie widza przyzwyczajonego raczej do kwartetów stricte smyczkowych lub dętych. Stworzyliśmy niepowtarzalną formułę między delikatnymi smyczkami i silnymi instrumentami dętymi – nasza hybryda zaskakuje i rozkochuje w sobie publiczność nieprzerwanie od 1995. Ten nietypowy skład zespołu : skrzypce, flet, klarnet, wiolonczela pozytywnie oddziałuje zarówno na początkujących fanów muzyki, jak i muzycznych koneserów. To wyjątkowe połączenie instrumentów nadaje utworom jedyny w swoim rodzaju charakter brzmieniowy, kolorystyczny i interpretacyjny. Zespół został stworzony 20 lat temu przez czwórkę wybitnych instrumentalistów związanych z Filharmonią Narodową, Operą

Narodową i Salonową Orkiestrą Johanna Straussa z myślą o zaspokojeniu najwybredniejszych gustów muzycznych osób, które cenią niepowtarzalność, charakter, temperament, a także unikalność kolorów muzycznych. Kwartet posiada własne aranżacje najwspanialszych utworów muzyki rozrywkowej, musicalowej, operetkowej, popularnej, klasycznej, filmowej, który wykonuje w sposób nowatorski i bezprecedensowy. Koncertuje dla wielkich koncernów, zarówno światowych, jak i polskich, zdobył doskonałe recenzje po występach na wielu wspaniałych scenach Niemiec, Francji, Chorwacji i Polski. Strona: http://kwartetaquamarine.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie