Informacje19 października 2015, 10:00,

Księżniczka Muzalinda w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 października 2015 roku o godz. 10.00 zapraszamy do obejrzenia bajki pn.: Księżniczka Muzalinda. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp: 8 PLN Cykl bajek muzycznych dla dzieci. Są to barwne opowieści o wesołej, pogodnej lecz nieco szalonej Księżniczce, która odkrywa, że w jej królestwie dzieją się niezwykłe rzeczy. Spotyka różne stwory, wróżki, królów, wiedźmy o których istnieniu nic nie wie. Bajkom towarzyszy muzyka grana na żywo. Podstawowym instrumentem jest fortepian , drugi instrument jest dobrany w zależności od tematyki baśni. Podczas przedstawień dzieci są zapraszane do wspólnej zabawy a muzyka w idealny sposób pobudza i rozwija ich wyobraźnię. Program przygotowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 0-1.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 października 2015, 20:00,

Koncert wokół Nocy i dni - Wtorek Wydarzeń w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 października 2015 roku o godz. 20.00 zapraszamy na koncert wokół Nocy i dni, w ramach Wtorku Wydarzeń. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp 10 zł.

KONCERT WOKÓŁ NOCY I DNI - WTOREK WYDARZEŃ W PIASECZNIE

Koncert w powstały w hołdzie Marii Dąbrowskiej. Inspiracją do niego stały się „Noce i dnie” – dzieło życia pisarki. Wykonawcami koncertu są: aktor Jerzy Łazewski /www.jerzylazewski.com/ - narrator, harfistka Małgorzata Komorowska wraz z Fair Play Quartet (www.fairpalyquartet.com). Scenariusz całości muzyczno-słownej oraz wyboru tekstów dokonała Małgorzata Komorowska. Koncert oparty na wysokiej klasy literaturze i muzyce jest jednocześnie adresowany do szerokiego grona odbiorców.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1966&start=30

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie