Informacje11 października 2016, 10:00,

Księżniczka Muzalinda - PICCOLINA flet piccolo w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 października 2016 roku o godz. 10:00 i 11:00 zapraszamy na bajkę muzyczno-teatralną, która opowiada o niezwykłych przygodach księżniczki Muzalindy. Miejsce: Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie, Wstęp 8 zł. Bilety do nabycia w kasie Domu Kultury.

KSIĘŻNICZKA MUZALINDA - PICCOLINA FLET PICCOLO W PIASECZNIE

Księżniczka Muzalinda to cykl 5 koncertów muzyczno-teatralnych. Każda bajka opowiada o niezwykłych przygodach księżniczki Muzalindy z instrumentami. W koncercie biorą udział: instrumentalista / w każdej bajce inny /, pianista i aktorka, autorka bajek, reżyser oraz wcielająca się w rolę Muzalindy. Aktorka w każdej bajce ma inny kostium i inne rekwizyty teatralne. Koncert niezwykle dynamiczny w którym biorą udział wszystkie dzieci.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 października 2016, 19:00,

VIII Międzynarodowy Festiwal Musica Classica Józefosław 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 października 2016 roku o godz. 19:00 zapraszamy na VIII Międzynarodowy Festiwal Musica Classica. Pierwszy koncert odbędzie się w Kościół pw. św. Józefa Opiekuna Pracy, ul. Ogrodowa 3 w Józefosławiu. Koncert pn.: Talenty na początku drogi artystycznej - Wojciech Sojka (skrzypce). W programie m.in.: J.S. Bach, A. Zarzycki, F. Chopin, N. Paganini, A. Vivaldi.

VIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA JÓZEFOSŁAW 2016

Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, Parafia św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Partnerzy: Centrum Kultury Piaseczno, Sołectwo Józefosław.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie