Informacje12 sierpnia 2016, 21:15,

Księżna w Kinie Plenerowym Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 sierpnia 2016 roku o godz. 21:15 w konstancińskim Kinie Plenerowym, będzie można obejrzeć film pt.: Księżna, w reżyserii Saul Dibb. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich mieszkańców na film do amfiteatru w Parku Zdrojowym.

KSIĘŻNA W KINIE PLENEROWYM KONSTANCIN-JEZIORNA

Księżna / The Duchess - XVIII-wieczna Anglia. Księżna Georgiana Cavendish wiedzie ekstrawaganckie, pełne politycznych i miłosnych intryg życie. Małżeństwo z księciem Devonshire przynosi jej sławę i uznanie, ale okazuje się też piekłem.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 sierpnia 2016, 20:30,

Koneser w Kinie Plenerowym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 sierpnia 2016 roku o godz. 20:30 zapraszamy na projekcję filmu pt.: Koneser, w ramach Wakacyjnego Kina Plenerowego w Piasecznie. Miejsce: parking miejski przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie. Wstęp wolny. Organizatorzy zapewniają leżaki.

KONESER W KINIE PLENEROWYM W PIASECZNIE

Koneser (tytuł oryginalny La migliore offerta) – włoski melodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Giuseppe Tornatore. Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest dyrektorem domu aukcyjnego. Wiedzie samotnicze życie wśród luksusów i potajemnie gromadzi własną kolekcję dzieł sztuki. Poukładany świat Oldmana zaczyna się nagle rozpadać, gdy w dniu swoich 63. urodzin dostaje telefoniczne zlecenie od tajemniczej młodej kobiety. Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks), dziedziczka wielkiej fortuny, powierza mu sprzedaż zbioru rodzinnych antyków, ale nie zgadza się na osobiste spotkanie. Nowe obowiązki i fascynacja milionerką prowadzą Virgila do wspaniałych rezydencji w Rzymie, Wiedniu i Pradze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie