Informacje12 lipca 2016, 15:00,

Książka nie gryzie w Chojnowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 lipca 2016 roku o godz. 15.00 Klub Kultury i Filia Biblioteki Publicznej w Chojnowie zapraszają na wspólne zajęcia pn Książka nie gryzie z Biblioteką Publiczną w Chojnowie - spotkanie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do Chojnowa!

KSIĄŻKA NIE GRYZIE Z BIBLIOTEKĄ PUBLICZNĄ W CHOJNOWIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 lipca 2016, 10:30,

Pchła Szachrajka - Teatr 4 Miasto


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 lipca 2016 roku o godz. 10.30 zapraszamy na Zakątek Kultury, gdzie wystąpi Teatr 4 Miasto i przedstawi spektakl pt.: Pchła Szachrajka. Miejsce: dziedziniec Przystanku Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy mieszkańców.

PCHŁA SZACHRAJKA - TEATR 4 MIASTO

Teatr Czwarte Miasto przygotował spektakl dla dzieci i dorosłych na podstawie utworów Jana Brzechwy, najznakomitszego twórcy polskiej poezji dziecięcej, wpisanej w życiorys nas wszystkich. Scenariusz do spektaklu „Pchła Szachrajka w Piasecznie” napisał i wyreżyserował aktor Teatru Polskiego ze Szczecina Adam Dzieciniak. Sztuka utrzymana w pogodnym nastroju , z baśniową atmosferą, komiczna , zawiera humor słowny i sytuacyjny; sprawi, że mali i duzi będą się świetnie bawić. Wiersze zawarte w spektaklu pisane są prostymi słowami pozwalają na dotarcie tej twórczości do wszystkich dzieci: małych i dużych, a także do tych, które słabiej czytają i mają problemy z koncentracją uwagi. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 4 do 100 lat :-) Czas trwania spektaklu 60 min. Teatr Czwarte Miasto teatr4miasto.com

PCHŁA SZACHRAJKA - TEATR 4 MIASTO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie