Informacje15 października 2013, 00:00,

KSI¡żKOWY ATLAS GMINY PIASECZNO

Biuro Promocji i Informacji przygotowało pierwszy książkowy atlas Gminy Piaseczno. Dynamiczny rozwój gminy sprawia, że co roku na naszym terenie przybywa kilkadziesiąt nowych ulic. Taka ilość nowych danych powoduje, że czasem nawet rdzenni mieszkańcy danej miejscowości mają kłopot z lokalizacją niektórych ulic. Nowe wydawnictwo będzie więc z pewnością pomocne zarówno przyjezdnym jak i mieszkańcom.

KSI¡żKOWY ATLAS GMINY PIASECZNO

W atlasie o objętości 52. stron, zamieszczony został również mini informator z telefonami do instytucji publicznych, służb technicznych oraz wszystkich publicznych placówek oświatowych. Opisane są też trasy autobusów ZTM oraz miejsca noclegowe. Wydawnictwo w nakładzie 1600 egzemplarzy opatrzone zostało ciekawą formą graficzną, a niewielki format oraz przejrzystość kart spiętych drucianą żmijką pozwolą wygodnie korzystać z niego w każdym miejscu.

Atlas Gminy Piaseczno jest dostępny bezpłatnie w Biurze Promocji i Informacji Gminy, ul. Kościuszki 5, III piętro - pok. 96.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje16 października 2013, 00:00,

Mistrzostwa Konstancina w Pływaniu Masters

19-20 października 2013 roku na pływalni CKR w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Gąsiorowskiego 12/14 odbędą się po raz szósty Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Pływaniu Masters. W tym roku zawody mają rangę Pucharu Polski. Co roku w zawodach startuje ok. 250 zawodników - amatorów z całej Polski. Uczestnicy to osoby w wieku od 25 do 85 lat. Organizator: Integracyjny Klub Sportowy Konstancin. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Informacja: Mistrzostwa Konstancina w Pływaniu Masters (.pdf)