Informacje1 czerwca 2008, 00:00,

KS Zbójcerze Piaseczno będą gościć Reprezentację Polski

Klub Sportowy Zbójcerze Piaseczno będzie gościć w Piasecznie - Reprezentację Polski. W dniach od 6 do 8 czerwca 2008 roku, odbędzie się zgrupowanie polskiej kadry Baseballu. To dla nas niebywała okazja pierwszy raz w historii gościć reprezentantów kraju! Dla kibiców i miłośników, dodatkową atrakcją będzie możliwość spotkania i porozmawiania z najlepszymi graczami w Polsce. Na otwarte treningi w Klubie Sportowym w Piasecznie przy ul. Al. 1go Maja 16 - zapraszamy młodzież oraz wszystkich zainteresowanych. Impreza sportowa rozpocznie się 7 czerwca 2008 roku o godzinie 10:00. Wśród kadrowiczów znajdą się zawodnicy piaseczyńskiego Klubu Sportowego Zbójcerze Piaseczno!

Zbójcerze Piaseczno będą gościć Reprezentację Polski

"Mając świadomość ograniczonej możliwości obserwacji lig niższych niż ekstraklasa a jednocześnie nie chcąc pominąć wartościowych zawodników (również nie zrzeszonych w PZBall) w trakcie konsultacji kadry narodowej na boisku KS Piaseczno odbędzie się try out dla zawodników nie powołanych na zgrupowanie. Wszyscy chętni grający w baseball, posiadający polski paszport, aktualne badania lekarskie, których umiejętności mogłyby znacząco wzmocnić drużynę Reprezentacji Polski, proszeni są o kontakt mailowy lub telefoniczny w biurem PZBall, lub bezpośrednio z klubem KS Piaseczno, podanie swoich danych kontaktowych oraz krótkiej historii swojej kariery sportowej związanej z baseballem. Chętni stawią się na boisku KS Piaseczno przy ul. Al. 1go Maja 16, 05-500 Piaseczno gotowi do zaprezentowania swoich umiejętności, z własnym sprzętem sportowym, w stroju sportowym w terminie określonym przez PZBall. Uczestnicy try outu przyjeżdżają na miejsce na własny koszt. Dokładny termin zostanie podany 02.06.2008." - Marek Gierasimowicz

Klub Sportowy Zbójcerze Piaseczno   Klub Sportowy Zbójcerze Piaseczno
autor/źródło: Klub Sportowy Zbójcerze Piaseczno - www.warsawbaseball.com

Informacje1 czerwca 2008, 00:00,

Wakacyjny REMONT OŚRODKA ZDROWIA w Uwielinach

Kierownik Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Prażmowie (SZPZLO Prażmów) Lek. Med. Jacek Szczytowski informuje, że w związku z koniecznością wykonania pilnych prac remontowych i modernizacyjnych Ośrodka Zdrowia w Uwielinach (ul. Główna 10, Uwieliny), będzie nieczynny w okresie od 16 czerwca do 29 sierpnia 2008 roku. W tym czasie wszystkie świadczenia, wykonywane dotychczas w Ośrodku Zdrowia Uwieliny, będą świadczone w Ośrodku Zdrowia w Prażmowie. Godziny przyjmowania pacjentów pozostaną takie jak dotychczas. Gminny Ośrodek Zdrowia w Prażmowie, znajduje się przy ul. Franciszka Ryxa 41, Prażmów.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów