Informacje25 stycznia 2013, 00:00,

KS Piaseczno vs MCKiS Termo-Rex Jaworzno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 stycznia 2013 roku o godz. 20.00 rozpocznie się mecz na szczycie II Ligi Koszykówki, podczas którego zagrają zespoły: KS Piaseczno vs MCKiS Termo-Rex S.A. Jaworzno. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie. Spotkanie to jest zaległą 8 kolejką, kiedy to 9.12.2012 goście nie dotarli do Piaseczna, a potem przedstawili zwolnienia lekarskie. Zespół KS Piaseczno zaprasza wszystkich kibiców na mecz! Szykujcie gardła, bębny i transparenty. Bądźcie szóstym zawodnikiem naszej drużyny. Zapraszamy na mecz!

KS PIASECZNO VS MCKIS TERMO-REX JAWORZNO
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje24 stycznia 2013, 00:00,

Zimowe szanty z Gromem w Mykwie Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na wspólne żeglowanie w najbliższy piątek. Wieczór poprowadzi i zagra Tomasz Grom Paciorek. Koncert odbędzie się 25 stycznia 2013 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam w imieniu baru Mykwa.

TOMEK GR0M PACIOREK ZAGRA W BARZE MYKWA

Tomek Gr0m Paciorek to gitarzysta i wokalista samouk, miłośnik żagli, Mazur, podróży, whisky i dobrej zabawy. Na scenie "szantowej" od 2004 roku, pierwsze kroki stawiał w Warszawie w ślad za stylem Romana Roczenia, z czasem jednak wykształcił własną osobowość sceniczną. Ma za sobą koncerty w całej Polsce, od Gdańska po Kraków. W latach 2009-2010 wokalista rock-szantowej formacji Phono Faber (wraz z nimi zdobył Grand-Prix "£ódzkich Inspiracji Szantowych 2009" oraz "Rock-szanty Serwy 2010") solowo kilka drugich i trzecich miejsc na kilku polskich festiwalach. Prywatnie żeglarz jachtowy, zawodowo wykonawca piosenki żeglarskiej i lekarz chorych komputerów. W jego repertuarze są przeboje żeglarskie i ballady nieznane, kilka utworów autorskich oraz standardy polskiego rocka. Więcej informacji na temat Groma, można przeczytać na stronie: www.grom.art.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie