Informacje4 kwietnia 2014, 00:00,

Krzywy Targ kiermasz w Nowej Iwicznej

6 kwietnia 2014 roku w godz. 11.00-15.00, KRZYWY RATUSZ zaprasza na pierwszą odsłonę Krzywego Targu, czyli kiermasz w Nowej Iwicznej. Znajdziecie tam m.in.: rękodzieło, książki dla dzieci, rośliny i kwiaty, jedzenie, które będziecie mogli zjeść na miejscu oraz takie, które wypełni Wasze spiżarnie. Wszystko wpisane w "slow" charakter miejsca. Miejsce: Osiedle Krzywa Iwiczna, ul. Pokrętna 43, Nowa Iwiczna.

Krzywy Targ kiermasz w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola

Informacje4 kwietnia 2014, 00:00,

Obchody 4 rocznicy Katastrofy Smoleńskiej

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Kalwarii serdecznie zapraszają na uroczystości związane z 4 rocznicą Katastrofy Smoleńskiej. Uroczystości odbędą się 6 oraz 10 kwietnia 2014 roku.

Przebieg uroczystości:
06.04.2014 r.
Godz .11.00
- Msza Święta w Kościele Na Górce w intencji Zbrodni Katyńskiej i Ofiar Katastrofy pod Smoleńskiem;
- Objęcie warty honorowej przy tablicy pamiątkowej przez młodzież Zespołu Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego;
- Montaż słowno-muzyczny w wykonaniu Uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Ks. Z. Sajny w Górze Kalwarii;
- Złożenie wieńców przed tablica pamiątkową.

10.04.2014 r.
Godz. 08.30 - Zbiórka pod Ratuszem Miejskim,
Godz. 08.41 - Włączenie syreny alarmowej dla upamiętnienia tragicznie zmarłych pasażerów samolotu Tu-154;
- Złożenie wieńców i zapalenie zniczy przed portretami Ś.P. Lecha i Marii Kaczyńskich, Agnieszki Pogródki-Węcławek oraz Pawła Krajewskiego.