Informacje29 stycznia 2017, 16:00,

Królowa śniegu w Górze Kalwarii

29 stycznia 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl dla dzieci w wieku od 3-4 lat pn.: Królowa śniegu. Wystąpią dzieci z grupy teatralnej TMC. Reżyser: Ilona Wietocha. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy!

KRÓLOWA ŚNIEGU W GÓRZE KALWARII

Informacje28 stycznia 2017, 20:20,

Tu mieszkam - tu płacę podatki

Jeżeli gmina Tarczyn jest miejscem, gdzie mieszkasz i gdzie chcesz żyć coraz wygodniej i bezpieczniej, rozlicz PIT w swojej gminie – w ten sposób przekażesz część podatku na jej rozwój. Nie musisz być zameldowany w gminie Tarczyn, by znaczna część Twojego podatku zasiliła jej budżet. Wystarczy, że mieszkasz w naszej gminie i w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz gminny adres.

TU MIESZKAM - TU PŁACĘ PODATKI

Twój podatek ma wpływ na poprawę warunków Twojego życia – budowę dróg, kanalizacji, wodociągów, unowocześnianie szkolnictwa, rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej a także na działalność kulturalną. Pamiętaj! Razem tworzymy naszą Gminę.