Informacje26 listopada 2017, 15:00,

Królewna Fasolka w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 listopada 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na kolejny spektakl, który zostanie pokazany w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym. Tym razem, będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne pt. Królewna Fasolka, w wykonaniu aktorów teatru Trip. Cena biletu – 6 zł. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17.

KRÓLEWNA FASOLKA W RAMACH JESIENNYCH SPOTKAŃ Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

KRÓLEWNA FASOLKA W RAMACH JESIENNYCH SPOTKAŃ Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Królewna Fasolka - przedstawienie interaktywne, dzieci zostają wciągnięte w akcję, na którą mają wpływ. Zachęca on najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego. Witajcie w krainie Grządkowej, w której dwójka warzywnych skrzatów Karotek i Groszka, uwielbiają uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka oraz…dzieci zgromadzone na widowni. Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia. Czas trwania: ok. 50 minut. Scenariusz: Anna Bączek-Lieber. Reżyseria: Marcin Lieber. Muzyka: Paweł Szymkowiak. Występują: Groszka: Ewelina Wojtak / Agata Śliwa/ Natalia Kubiak, Karotek, Czarodziej Robaczek: Marcin Lieber, Fasolka, Cebulowa Wróżka: Aleksandra Fielek / Katarzyna Dudek.

KRÓLEWNA FASOLKA W RAMACH JESIENNYCH SPOTKAŃ Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 listopada 2017, 12:00,

Ratunku dzidziuś - teatr Kuffer wystąpi w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 listopada 2017 roku o godz. 13:00 zapraszamy do Józefosławia na spektakl Ratunku Dzidziuś, w wykonaniu teatru Kuffer. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14 Józefosław - II piętro. Wstęp: 10 zł/bilet. Bilety do nabycia od godz.: 12:00 w dniu przedstawienia w Klubie Kultury w Józefosławiu. Płatność tylko gotówką. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA DZIDZIUŚ - TEATR KUFFER WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś! Był raz sobie mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny, w zabawny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur i myszka która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat - czuje się samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie, kabaretowo i z morałem. Przedstawienie interaktywne. Scenografia: Urszula Kubicz-Fik. Spektakl dla dzieci.

RATUNKU DZIDZIUŚ - TEATR KUFFER WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie