Informacje15 grudnia 2018, 09:00,

Krauzówkowy Kiermasz Świąteczny w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 grudnia 2018 roku w godz. 10.00-17.30 Rada Rodziców zaprasza na Krauzówkowy Kiermasz Świąteczny. Organizatorzy gwarantują świąteczną atmosferę, wspaniałe fotki, kawiarenkę z pysznościami, domowe przetwory, atrakcje dla dzieci oraz salę 22 jako WOREK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalesiu Dolnym przy al. Kasztanów 12, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Krauzówkowy Kiermasz Świąteczny w Zalesiu Dolnym

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/954881494711158/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 grudnia 2018, 07:00,

Akcja Cyrkuluj Książeczko - podaruj dzieciom książkę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan oraz Fundację Już pomagam. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie, zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka czy na szpitalnych oddziałach. Do końca roku można przyłączyć się do akcji i pomóc dzieciom przenieść się do świata baśni i fantastycznych przygód! Akcja potrwa do końca stycznia 2019 r. Książki można przynosić w godzinach pracy centrum handlowego.

Akcja Cyrkuluj Książeczko - podaruj dzieciom książkę

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Książki pomagają choć na chwilę uciec od trosk życia codziennego i przenieść się do świata fantazji. Potrzebują tego szczególnie najmłodsi, którzy przebywają w szpitalnych łóżkach czy domach dziecka. Do końca roku na terenie galerii handlowej będzie dostępny specjalny pojemnik, do którego każdy może oddać książki dla małych czytelników - bajki, opowiadania, wierszyki oraz albumy. Wszystkie pozwolą maluchom zapomnieć - choć na chwilę - o smutkach i problemach.
Akcja Cyrkuluj książeczko to ogólnopolska zbiórka książek dla najbardziej potrzebujących maluchów. Zebrane egzemplarze przekazywane są wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, opiekuńczym domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, szkołom podstawowym, w tym szkołom specjalnym. Część trafia także do publicznych bibliotek, dzięki czemu dzieci mają łatwiejszy dostęp do świata literatury. Akcję, jak co roku, objęła patronatem pani Henryka Krzywonos-Strycharska - doradca rzecznika praw dziecka. 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie