Informacje29 maja 2014, 20:40,

Krasnale opanują Centrum Handlowe Auchan Piaseczno w Dzień Dziecka

Są małe i codziennie borykają się z przedmiotami w rozmiarze king. Krasnoludki, bo o nich mowa, już w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, aby wspólnie z najmłodszymi gośćmi galerii przenieść się do bajkowego świata w rozmiarze mini. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być krasnoludkiem? Jak skorzystać choćby z ołówka, skoro przerasta cię on wielokrotnie? Zmaganiom tych małych istot z przedmiotami codziennego użytku będzie się można przyjrzeć już w najbliższą niedzielę 1 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Z okazji Dnia Dziecka galerię odwiedzą bowiem niezwykle psotliwe skrzaty, które zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy.

KRASNALE OPANUJĄ CENTRUM HANDLOWE AUCHAN PIASECZNO W DZIEŃ DZIECKA

W pobliżu olbrzymich szuflad wypełnionych rozmaitymi szpargałami, krasnoludki zorganizują dla maluchów warsztaty tkackie. Pod okiem tkaczy dzieci będą mogły dowiedzieć się, jak ponownie wykorzystać takie surowce, jak płyty CD, skrawki materiału czy kawałki włóczki. Podczas zajęć powstaną z nich między innymi praktyczne i przede wszystkim oryginalne podkładki pod kubki. Maluchy będą także mogły spróbować swoich sił we własnoręcznym tworzeniu serwetek na tradycyjnych ramkach krosien. Wiele radości dostarczą także mega gry, do których krasnoludki zaproszą wszystkich chętnych. Uczestnicy zabawy będą mieli za zadanie między innymi rozwiązać łamigłówki z ogromnymi zapałkami czy rozegrać z krasnoludkami partię gry w mega bierki. Na specjalnej gigantycznej planszy goście galerii handlowej będą mogli także zagrać w popularnego „Chińczyka”. Na szczęście żaden z pionków do gry się nie zgubi, bo w tę rolę wcielą się sami gracze!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KRASNALE OPANUJĄ CENTRUM HANDLOWE AUCHAN PIASECZNO W DZIEŃ DZIECKA

Dodatkowo, najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno będą proszeni o pomoc bezradnym krasnoludkom. Ponieważ wiele rzeczy codziennego użytku przerasta te małe istoty, maluchy będą mogły je wesprzeć w takich zadaniach, jak sporządzenie listy zakupów ogromnym ołówkiem czy upieczenie potężnej babeczki. Spotkanie z krasnoludkami odbędzie się w niedzielę 1 czerwca 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Animacje, warsztaty i zabawy potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00.

Informacje29 maja 2014, 21:01,

Dzień Dziecka na terenie Ośrodka Wisła w Zalesiu Górnym

1 czerwca 2014 roku w godzinach 11.00-17.00 odbędą się obchody Dnia Dziecka w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym. O godzinie 11.00 w dniu 1 czerwca Ośrodek Wisła przy współpracy firmy Action Sports Sp. z o.o. z Piaseczna planuje rozpocząć obchody Dnia Dziecka. Zabawy potrwają do godziny 17.00. Czas ich trwania będzie ozdabiał swoją muzyką ze sceny przy mostku DJ Kolorofonia z Piaseczna. Obchody odbędą się pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

DZIEŃ DZIECKA  NA TERENIE OŚRODKA WISŁA W ZALESIU GÓRNYM

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka:

- Punkt edukacji przyrodniczej oraz gry i zabawy prowadzony przez harcerzy ze Szczepu Watra Zalesie Górne.
- Miasteczko rowerowe przygotowane przez załogę Posterunku Policji w Zalesiu Górnym wraz z prezentacją pracy policji.
- Demonstracja codziennej służby Straży Pożarnej na przykładzie wozu strażackiego we współpracy z Komendą Powiatową w Piasecznie.
- Szkółka łucznicza prowadzona przez KS Hubertus z Zalesia Górnego
- Punkt medyczny prowadzony przez firmę HeartSaver, która będzie prowadziła szkolenie z pierwszej pomocy, jednocześnie zabezpieczając medycznie imprezę.
- Galeria Sztuki Pi z Zalesia Górnego, która poprowadzi konkursy malarskie.
- Szkółkę prac w glinie zorganizowaną przez Otwartą Pracownia Plastyczną "Biała".
- Samochody Filmowe Sp. z o.o., prezentująca wykonane repliki aut filmowych.
- Zespół Frisbee Ultimata prowadzący warsztaty i pokazy swojej dyscypliny.
- Poszukiwanie skarbów - dla zwycięzcy atrakcyjna nagroda
- Konkurs w budowaniu szałasów
- Zajęcia z zumby
- Zajęcia ruchowe z instruktorami szkoły tańca Akademia Tańca I AM z Piaseczna
- Malowanie buziek
- Warsztaty plastyczno-malarskie
- Zawody w rzucaniu kaczek do wody
- Wielkie bańki mydlane
- Zalesiolandia dysponująca: zorbingiem, dmuchanymi zjeżdżalniami i placami zabaw, kulkami, trampoliną, kucykami, a także parkiem linowym oraz ścianką wspinaczkową dla dzieci i dorosłych.
- Pole paintballowe i strzelnica paintballowa
- Wyciąg Wakeboardowy
- Wypożyczalnia łódek, kajaków, rowerów wodnych i SUP-ów
- Przejazdy Off-Road samochodem terenowym 4x4 lub quadem

Teren naszego Ośrodka udostępnia liczne punkty gastronomiczne oferujące szeroką ofertę gastronomiczną. Dzieciom polecamy słodkie i słone przekąski takie jak wata cukrowa, popcorn oraz lody. Amatorom dobrej kuchni polecamy dania obiadowe, dania z grilla, hot dogi oraz hamburgery. Zapraszamy! Ośrodek Wisła Zalesie Górne ul. Wczasowa 1, 1 czerwca 2014 r. w godzinach 11.00 – 17.00

Paweł Składanek - Ośrodek Wisła Sp. z o.o.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie