Informacje29 listopada 2010, 00:00,

Krajobraz Wyborczy - konkurs fotograficzny tematyczny

Wkrótce GRUDZIEń 2010 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: KRAJOBRAZ WYBORCZY. Temat jest na czasie (trwa kampania przed II turą wyborów w kilku gminach powiatu piaseczyńskiego), więc każdy jeszcze może zrobić zdjęcie z wyborczym krajobrazem. W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 grudnia 2010 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: wyborczy krajobraz. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje30 listopada 2010, 00:00,

Projekcja filmu Doktor Judym - Scena pod Scena, Amfiteatr

W związku ze zbliżającą się 85 rocznicą śmierci Stefana żeromskiego Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców 28 listopada 2010 roku o godz. 16.00 do Sceny pod Scena w Amfiteatrze na pokaz filmu pt.: DOKTOR JUDYM w reżyserii Włodzimierza Haupe, adaptację powieści Ludzie Bezdomni autorstwa Stefana żeromskiego. Wystąpi: Jan Englert, Piotr Fronczewski, oraz Jerzy Kamas.

Projekcja filmu Doktor Judym - Scena pod Scena, Amfiteatr
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna