Informacje8 stycznia 2019, 19:00,

Krajewski Smooth Jazz w Piasecznie

8 stycznia 2019 roku o godz. 20.00 w ramach Wtorku Jazzowego odbędzie się koncert "Krajewski smooth jazz". Bilety w cenie 20 zł. do nabycia w kasie przed koncertem i na kup bilet Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

Krajewski Smooth Jazz w Piasecznie

Seweryn Krajewski posiada niezwykły talent pisania pięknych i przebojowych melodii. Okazuje się, że potrafią one fantastycznie zabrzmieć nie tylko w oryginale, lecz także w smooth jazzowych aranżacjach. Przygotował je Piotr Rodowicz, kontrabasista jazzowy, kompozytor, aranżer i pedagog. Skład: Bogdan Hołownia - fortepian, Piotr Rodowicz – kontrabas, Rober Murakowski – trąbka, Kazimierz Jonkisz - perkusja.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje8 stycznia 2019, 12:30,

Z jazzem przez świat - koncert dla dzieci w Mysiadle

8 stycznia 2019 r. o godz. 13.30 odbędzie się koncert dla dzieci pt. "Z jazzem przez świat" w wykonaniu Filharmonii Narodowej. Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie