Informacje20 czerwca 2019, 08:00,

Kraina Jeziorki Młyn Osieczek – wycieczka rowerowa

20 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 Jacek Wierzchowski zaprasza na wspólne rowerowanie po Krainie Jeziorki. Celem wycieczki będzie miejscowość Osieczek koło Grójca, którego atrakcją jest niewielki zalew na rzece Jeziorce. Miejsce: Piaseczno, plac Piłsudskiego obok fontanny. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Będzie można skorzystać z kąpieli, popływać po zalewie kajakiem lub po prostu spędzić chwilę na tarasie restauracji Młyn Osieczek. Odwiedzimy również najmłodsze miasto powiatu piaseczyńskiego.

Dla osób z Warszawy możliwość zorganizowania dojazdu z Ursynowa. Zbiórka o godzinie 9.24 przy południowym wyjściu z metra Kabaty i wspólny przejazd do Piaseczna na miejsce zbiórki.

Trasa: Długość ok. 80 km. Nawierzchnia 80% asfalt, 20% drogi szutrowe i leśne.

Kraina Jeziorki Młyn Osieczek – wycieczka rowerowa

Wycieczka całodniowa, przeznaczona dla osób, które mają doświadczenie w pokonywaniu dystansów 50-80 km. Tempo 20-25 km/h w zależności od możliwości grupy, przy czym równamy do “najsłabszego ogniwa”.
Uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania sprawnego roweru oraz zapasowej dętki lub łatek. Pomożemy podczas awarii, ale musimy mieć od czego zacząć.
Każdy uczestnik biorący udział w wycieczce – jedzie na własną odpowiedzialność.

Informacje22 czerwca 2019, 07:00,

Zajęcia Nordic Walking dla osób 50+ w Piasecznie

22 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 odbędą się zajęcia z Nordic Walking dla osób 50+. Zajęcia są bezpłatne. Istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z kijów po uprzedniej rezerwacji pod nr 605-645-150. Projekt finansowany przez Gminę Piaseczno, realizowany przez Fundację Żyj Aktywnie po 50-tce. Miejsce spotkania: pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy.

Zajęcia Nordic Walking dla osób 50+ w Piasecznie