Informacje23 czerwca 2019, 10:45,

Kraina Jeziorki #2 – wycieczka rowerowa na truskawki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 czerwca 2019 roku w godz. 12:45 – 17:00 odbędzie się wycieczka rowerowa Kraina Jeziorki #2. Sezon truskawkowy w pełni, więc tym razem Jacek Wierzchowski zaprasza na wycieczkę rowerową po Krainie Jeziorki połączoną z wizytą u Truskawkowego Dziadka. Miejsce: Piaseczno, plac Piłsudskiego (obok fontanny). Serdecznie zapraszamy.

Kraina Jeziorki  – wycieczka rowerowa na truskawki

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Przejedziemy fragment głównego szlaku rowerowego Krainy Jeziorki, pomożemy w zbiorach truskawek, a na koniec spędzimy czas na ognisku (dla chętnych). Więcej o panu Bogumile poczytacie w artykule: www.money.pl/truskawki-od-dziadka-bogumila

Dla osób z Warszawy które potwierdzą obecność możliwość zorganizowania wspólnego dojazdu. Zbiórka o godzinie 12:00 przy południowym wyjściu z metra Kabaty i wspólny przejazd do Piaseczna.

Trasa: długość: około 53 km Nawierzchnia: 40% asfalt (drogi publiczne), 60% drogi szutrowe oraz leśne. Tempo: 15-20 km/h, asfalt do 25 km/h.

Kraina Jeziorki – wycieczka rowerowa na truskawki

Wycieczka przeznaczona dla osób mających doświadczenie w pokonywaniu dystansów 50+km. Uczestnik wycieczki zobowiązany jest do posiadania sprawnego roweru oraz zapasowej dętki lub łatek. Pomożemy podczas awarii, ale musimy mieć od czego zacząć.

Jedziesz? Kliknij “wezmę udział” w wydarzeniu na fb, aby Jacek wiedział ile osób się spodziewać.

Każdy uczestnik bierze udział w przejeździe na własne ryzyko oraz jest zapoznany z przebiegiem trasy.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/367521464118651/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 czerwca 2019, 07:00,

Joga w Parku Józefosław


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 czerwca 2019 roku w godz. 9.00-10.00 zapraszamy na zajęcia jogi. Zajęcia będą w wybrane niedziele i przy dobrej pogodzie. Przynieś swoją matę, koc lub duży ręcznik i ubierz się wygodnie. Łagodne zajęcia jogi skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Wstęp wolny.  Miejsce: Park w Józefosławiu (okolice boiska). Serdecznie zapraszamy. 

Joga w Parku Józefosław

Od prowadzącej zajęcia: joga zagościła w moim życiu czternaście lat temu. Ukończyłam nauczycielski kurs Ashtanga Yoga w Indiach oraz Vinyasa Yoga w Warszawie, uczestniczyłam w wielu warsztatach ze znakomitymi nauczycielami. Nieustannie się uczę i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Obecnie prowadzę zajęcia w Yoga Republic.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie