Informacje21 czerwca 2016, 12:00,

KRADNIESZ = WPADNIESZ konferencja w siedzibie PWiK Piaseczno

PWiK Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji prasowej pn.: KRADNIESZ = WPADNIESZ, która odbędzie się 21 czerwca 2016 roku o godz. 12.00 w siedzibie spółki PWiK Piaseczno przy ul. Żeromskiego 30. Gość specjalny: Rafał Marton (polski pilot rajdowy, wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski, uczestnik Rajdu Dakar).

KRADNIESZ = WPADNIESZ KONFERENCJA W PWIK PIASECZNO

Informacje17 czerwca 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Piotrem Marczakiem - promocja książki Dzieje Polski w obrazach

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno Filia w Zalesiu Górnym, Klub Seniora w Zalesiu Górnym oraz Klub Kultury w Zalesiu Górnym serdecznie zapraszają w piątek 17 czerwca 2016 roku o godz. 18:00 na spotkanie autorskie z Piotrem Marczakiem i promocję książki "Dzieje Polski w obrazach". Spotkanie odbędzie się w Bibliotece w Zalesiu Górnym ul. Wiekowej Sosny 4. Wstęp wolny. Zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Marczakiem.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PIOTREM MARCZAKIEM - PROMOCJA KSIĄŻKI DZIEJE POLSKI W OBRAZACH