Informacje28 grudnia 2010, 00:00,

KPP Piaseczno - podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia

Podsumowanie Świąt 2010. Zdecydowanie mniej było interwencji. Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu piaseczyńskiego doszło do 2 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 1 nietrzeźwego rowerzystę i 1 nietrzeźwego kierowcę. Porównując te liczby z danymi z analogicznego okresu ubiegłego roku możemy powiedzieć, że w tym roku było bezpiecznie, nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Jak co roku piaseczyńscy policjanci dbali o nasze bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i na drogach, abyśmy spokojnie mogli wyjechać i wrócić do domu. W trosce bezpieczeństwo mieszkańców na terenie powiatu pojawiło się więcej patroli. Zdecydowanie mniej było interwencji. Okres świąteczny upłynął spokojnie, poza drobnymi incydentami policjanci odnotowali tylko dwa zdarzenia kryminalne. Okres świąteczny w powiecie piaseczyńskim minął spokojnie.

KPP Piaseczno - podsumowanie Świąt Bożego Narodzenia

Przed rozpoczęciem długiego świątecznego weekendu piaseczyńska drogówka apelowała do kierowców o rozważną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Informowaliśmy o policyjnych akcjach, które będą prowadzone na drogach powiatu piaseczyńskiego. Podczas świątecznego weekendu na terenie powiatu piaseczyńskiego doszło tylko do 2 kolizji, nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci zatrzymali 1 nietrzeźwego rowerzystę i 1 nietrzeźwego kierowcę. Policjanci apelują o zachowanie rozsądku i ostrożną jazdę, przed nami kolejny weekend sylwestrowy i fala powrotów z wczasów świąteczno-noworocznych.
autor/źródło: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie - kpppiaseczno.policja.waw.pl
Tematy:

Informacje28 grudnia 2010, 00:00,

PORTRET ZIMOWY - konkurs fotograficzny tematyczny

Za kilka dni rozpocznie się STYCZEń 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: ZIMOWY PORTRET (zdjęcia ludzi, wykonane zimą). W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 stycznia 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: zimowy portret. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: