Informacje3 lutego 2011, 00:00,

Kostiumowy Bal Karnawałowy Charytatywny Nowa Iwiczna

Rada Rodziców Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej zaprasza na Bal Charytatywny. W tym roku, organizowany jest KOSTIUMOWY BAL KARNAWA£OWY. Bal odbędzie się 5 lutego 2011 roku od godz. 20.00 do 5.00 rano następnego dnia. Miejsce: Sala Balowa ZSP w Nowej Iwicznej. Cena biletów 300 zł za parę.

KOSTIUMOWY BAL KARNAWA£OWY CHARYTATYWNY NOWA IWICZNA

W programie organizatorzy zaplanowali m.in.: show Tadeusza Drozdy, wybory Królowej i Króla, Walc Świetlisty, oraz znakomitą kuchnię (szwedzki stół). Pozostały ostatnie miejsca, więc jeżeli ktoś z mieszkańców, jest zainteresowany, to proszę dzwonić 502-277-529 lub 508-100-883, mail: radna@nowaiwiczna.com
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje3 lutego 2011, 00:00,

Koncert zespołu Czerwieńsza Strona Jabłka w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert zespołu CZERWIEńSZA STRONA JAB£KA, który odbędzie się w najbliższą sobotę 5 lutego 2011 roku, o godzinie 20.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas koncertu, będzie wystawa rzeźb Dariusza Zielińskiego. Wstęp wolny. Stańcie po Czerwieńszej Stronie Jabłka.

CZERWIEńSZA STRONA JAB£KA W PIASECZNIE

Czerwieńsza Strona Jabłka powstała w 2008 roku w Górze Kalwarii, krainie porośniętej jabłoniami i zawieszonej nad wiślaną skarpą. Poznają i uczą się siebie, starając znaleźć swoją estetykę, która powinna powstać z połączenia pięciu kawałków puzzli. W smak Czerwieńszej Strony Jabłka, jabłka w pięciu smakach wchodzą: Michał Bąk - perkusja, Andrzej Kochański - pianino, £ukasz Jóźwiak - bas, £ukasz Sałański - gitara elektryczna, Dariusz Zieliński - śpiew, gitara akustyczna. 18 listopada 2010 roku ukazała się ich debiutancka płyta Czerwieńsza Strona Jabłka - Ratuje świat! Posłuchajcie poniżej zamieszczonego mixu utworów zespołu Czerwieńsza Strona Jabłka:
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno