Informacje13 listopada 2016, 16:00,

Kosmolenie ratują Ziemię - Jesienne spotkania z teatrem dziecięcym w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 listopada 2016 roku o godz.16.00 zapraszamy na spektakl pn.: Kosmolenie ratują Ziemię, w wykonaniu teatru Kultureska. Spektakl będzie można obejrzeć w ramach Jesiennych spotkań z teatrem dziecięcym w Tarczynie. Miejsce: sala widowiskowo-koncertowa im. M. Fogga w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Bilety w cenie 6 zł do nabycia w sekretariacie GOK, pokój 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed bajką. Zapraszamy.

KOSMOLENIE RATUJĄ ZIEMIĘ - JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIĘCYM W TARCZYNIE

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Kosmolenie ratują Ziemię to ekologiczny spektakl teatralny, który uczy przez dobrą zabawę. To wesoła lekcja ekologii, oprawiona wyjątkową muzyką, kostiumami i scenografią. Uwrażliwia dzieci na problemy naszej przyrody. Porusza temat zanieczyszczeń powietrza, zwracając uwagę na szkodliwość spalania śmieci w domowych paleniskach. Pokazuje dzieciom, jak duże znaczenie ma segregacja odpadów. Najmłodsi będą mieli okazję powtórzyć zasady segregacji i podzielić śmieci. Przedstawienie prezentuje również rolę pszczół w ziemskim ekosystemie. Ta przejmująca historia z pewnością poruszy serce każdego dziecka i zmotywuje do podejmowania działań ekologicznych. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

Zapraszamy w magiczną kosmiczną podróż w czasie. Jest rok 3017. Ziemię ogarnęła zagłada. Przez zanieczyszczenia z planety zniknęły rośliny i zwierzęta. Pośród dymu i zgliszczy słychać tylko płacz ostatniej żyjącej istoty – Kropelki Wody. A tymczasem, gdzieś daleko w kosmosie, na odległej planecie żyją w spokoju Kosmolenie. Ewa, która ciągle ziewa i Michał Kichał - to największe kosmiczne leniuchy. W ich duszy tli się jednak marzenie - chcieliby zostać bohaterami przestworzy. Pewnego dnia na ich planetę dociera wiadomość z Ziemi z błaganiem o pomoc. Czy zareagują? Czy uda się uratować najpiękniejszą planetę w kosmosie?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 listopada 2016, 16:00,

Alibaba i czterech rozbójników - Bajkowa Niedziela w Łazach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 listopada 2016 o godz. 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela w Łazach. Będzie można obejrzeć spektakl aktorsko-lalkowy pt. Alibaba i czterech rozbójników, w wykonaniu Teatru Małe Mi. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach, ul. Przyszłości 8. Wstęp wolny.

ALIBABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW - BAJKOWA NIEDZIELA W ŁAZACH

ALI BABA I CZTERECH ROZBÓJNIKÓW Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając nasz spektakl :) Klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę Rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita. Serdecznie zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie