Informacje18 października 2015, 13:00,

Kosmiczna przygoda bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii handlowej Auchan Piaseczno

Jak przygotować się do międzyplanetarnej podróży oraz jak zbudowany jest nasz układ słoneczny – tego w najbliższą niedzielę dowiedzą się najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas kolejnego w tym roku spotkania teatralnego z cyklu Bajeczne niedziele, mali widzowie wezmą udział w niezapomnianej kosmicznej przygodzie.

Tak daleka podróż, to poważne przedsięwzięcie. Wie o tym szalony naukowiec, który wraz z niezdarnym robotem, chce zabrać na wycieczkę po kosmosie wszystkie dzieci. Wyprawa ruszy z Centrum Handlowego Auchan Piaseczno już w najbliższą niedzielę 18 października.

Zanim jednak mali widzowie odwiedzą przestrzeń kosmiczną, trzeba będzie zbudować srebrną rakietę, która wyniesie wszystkich w przestworza. Zdaje się, że maluchy będą musiały pomóc uczonemu, który cierpliwie znosi psikusy swawolnego robota. Dzięki wspólnej pracy wszyscy uczestnicy teatralnego spotkania wyruszą w daleką teatralną podróż, dzięki której poznają układ słoneczny, a nawet przez chwilę sami staną się planetami krążącymi wokół Słońca.

Spektakl pt. Kosmiczna przygoda, odbędzie się w niedzielę 18 października 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w kosmicznej zabawie jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120
Informacje22 października 2015, 08:00,

Kartki z podróży - wystawa malarstwa Moniki Pawłowska-Chołuj w Górze Kalwarii

Od 11 października do 8 listopada zapraszamy na wystawę malarstwa Moniki Pawłowska-Chołuj pt.: Kartki z podróży. Miejsce: Communio Graphis, ul. Pijarska 40 w Górze Kalwarii.

Kartki z podróży - wystawa malarstwa Moniki Pawłowska-Chołuj w Górze Kalwarii

Monika Pawłowska-Chołuj - absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Aarhus School of Business (Dania). Od 2005 roku należy do Grupy Piaseczno. W latach 2007-2014 była również członkiem Stowarzyszenia Twórców Sztuk Plastycznych „Triada” w Konstancinie-Jeziornie. Tajniki warsztatu zdobywała pod okiem Leokadii Nastały. Jej ulubioną techniką jest olej oraz suchy pastel. Głównym obszarem zainteresowań artystki jest pejzaż, z którego czerpie inspirację z wyjazdów po całej Polsce i za granicę. Maluje również portrety i kwiaty. Obrazy prezentowała na 17 wystawach poplenerowych i zbiorowych, w tym w Saint-Germain-en-Laye koło Paryża (2007) oraz na wystawie indywidualnej (X 2007 – Muzeum Regionalne w Piasecznie). Jej prace można obejrzeć na stronie: www.monikapawlowska.pl

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11510