Artykuł partnerski4 sierpnia 2020, 12:35,

Korzyści z prowadzenia PPK w systemie enova365?

Korzyści z prowadzenia PPK w systemie enova365?

W dobie cyfrowego rozkwitu wielu branż, istotne jest nie tylko korzystanie z efektywnego outsourcingu kadr, ale też outsourcingu płac – zwłaszcza, gdy chodzi nie tylko o naliczanie wynagrodzeń, ale prowadzenie PPK. W ramach usługi outsourcingu płac firma Payroll.pl nie tylko zadba o aspekt Twojego przedsiębiorstwa związany z finansami, ale też poprowadzi dla Ciebie PPK, biorąc pod uwagę najnowsze udogodnienia prawne.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Czym jest outsourcing płac?

Nieustannie zmieniające się przepisy dotyczące podatków i ubezpieczeń sprawiają, że outsourcing płac zyskuje na popularności. Ten wygodny sposób na prowadzenie obsługi płacowej zakłada przede wszystkim naliczanie wynagrodzeń oraz przejęcie przez firmę zewnętrzną odpowiedzialności związanej ze składaniem deklaracji podatkowych oraz ZUS. Dzięki zleceniu partnerowi opieki nad płacami zyskujesz nie tylko większą efektywność i wygodę w ramach prowadzenia firmy, ale też oszczędzasz. Inwestycja w sprawdzony outsourcing płac pomaga zredukować koszty naliczania płac, zaś wszystkie operacje są przeprowadzane terminowo i z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych.

W ramach outsourcingu płac możesz też liczyć na odpowiednie prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych dla Twoich pracowników (https://www.vattax.pl/wdrozenie-i-prowadzenie-ppk/). Od wdrożenia i przygotowania odpowiedniej dokumentacji, po szkolenia z zakresu warunków uczestnictwa, obowiązków i uprawnień, jakie wiążą się z PPK, a także prowadzenie bieżącej obsługi PPK – wszystkie te czynności mają na celu ułatwienie Twojej firmie zaadaptowania się do nowych przepisów.

Jeśli interesuje Cię nie tylko zwiększenie efektywności pracy w firmie przy jednoczesnym oszczędzaniu środków finansowych, ale też kompleksowa pomoc księgowa bądź doradztwo podatkowe (https://www.vattax.pl/doradztwo-podatkowe/), warto zastanowić się nad innymi usługami Grupy Vattax – jak choćby usługami biura rachunkowego Vattax Sp. z o.o. lub doradztwem podatkowym lub prawnym świadczonym przez kancelarię prawną Vattax Legal Zientek i Wspólnicy.

Jak enova365 pomaga w prowadzeniu PPK

Skalowalny i elastyczny program, jakim jest enova365, jest nie tylko uaktualniany pod kątem przepisów prawnych, ale pozwala w efektywny i poprawny sposób prowadzić Pracownicze Plany Kapitałowe. Wybierz firmę, która jest nie tylko ekspertem w obszarze Pracowniczych Planów Kapitałowych, ale jest także ekspertem w zakresie programu kadrowo-płacowego i prowadzi profesjonalne wdrożenia i szkolenia z zakresu enova365 (https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkolenia-z-enova-365/). W ten sposób zapewniasz swojej firmie nie tylko pewność co do poprawnego realizowania procedur związanych z PPK, ale też możesz mieć dostęp i podgląd danych w systemie enova365, na którym prowadzone są PPK dla Twoich pracowników. Twoi pracownicy również mogą mieć dostęp i podgląd swoich danych, dzięki czemu mogą być w większym stopniu samowystarczalni w uzyskiwaniu odpowiedzi na swoje pytania. Dzięki inwestycji we wsparcie serwisowe enova365, oszczędzasz swój czas.

Prowadząc firmę nie możesz też zapomnieć o nadchodzących terminach. Z powodu pandemii, w ramach II fali wydłużył się czas zawarcia umowy o zarządzanie PPK (z 24.04 do 27.10) oraz o prowadzenie PPK (z 11.05 do 10.11). Dzięki temu pracodawcy zyskali czas, by odpowiednio zaplanować szkolenia informujące dla pracowników. Nieterminowe zawarcie umów wiąże się z sankcjami finansowymi. Nie czekaj i skorzystaj z oferty ekspertów Vattax Sp. z o.o. w zakresie przygotowania Twojej firmy do wdrożenia PPK.

autor/źródło: vattax.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski4 sierpnia 2020, 12:33,

Impregnacja butów - jak i czym zadbać o buty zamszowe?

Impregnacja butów - jak i czym zadbać o buty zamszowe?

Kochacie buty zamszowe? Wiemy… są tak samo ładne i stylowe, jak i trudne w pielęgnacji. Buty zamszowe i z nubuku wymagają ekstra zabiegów, by utrzymać je we właściwym stanie przez więcej niż jeden sezon. Wystarczy wystrzegać się kilku podstawowych błędów, zaopatrzyć się we właściwe przyrządy i środki do pielęgnacji obuwia zamszowego i… mieć trochę samozaparcia, dyscypliny cierpliwości. O tym, jakie impregnaty do butów zamszowych wybrać, zapytaliśmy specjalistę z gentle-man.pl.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Impregnacja butów zamszowych z BAMA SNEAKER PROTECT

To świetny preparat do impregnacji butów zamszowych w sprayu, specjalnie stworzony z myślą o modnym obuwiu typu sneakers. To produkt z serii protektor, jego działanie skierowane jest na całkowitą ochronę zamszu i nubuku przed szkodliwym działaniem wilgoci, błota i pozostałych zabrudzeń, groźnych dla tak delikatnych materiałów. Impregnacja obuwia zamszowego prawie zawsze oparta jest na środkach powłokotwórczych, które tworzą warstwę hydrofobową – wszelkie zanieczyszczenia po prostu spływają po butach, zamiast do nich przylegać. Pozwala to na noszenie swoich ulubionych sneakers’ów także podczas kapryśnych warunków pogodowych. Bama Sneaker Protect dostępny jest także w sklepie gentle-man.pl.

Fot. Impregnacja butów z Gentle-Man.pl (Sport Cleaner)

Jak impregnować buty zamszowe pastą olejową? Tarrago Trekking Dubbin!

Pasta olejowa jest tradycyjnym, bardzo skutecznym produktem do impregnacji obuwia zamszowego. Jednym ze sprawdzonych w tej grupie jest pasta olejowa trekking dubbin firmy Tarrago. Dedykowana jest ona do impregnowania butów zamszowych trekkingowych, które narażone są na wilgoć i czynniki brudzące w ekstremalnych warunkach i przez długi czas. Taki impregnat do zamszu nie tylko zabezpiecza obuwie, ale także poprawia jego właściwości, takie jak elastyczność i miękkość.

Pasta olejowa do butów zamszowych powinna być nakładana szczególnie w okresach wzmożonej wilgotności, czyli jesienią i zimą. Jak impregnować buty zamszowe taką pastą? Na początek trzeba oczyścić buty na sucho, np. szczoteczką z gumy. Następnie suchą szmatką należy delikatnie rozcierać małe ilości oleju po powierzchni obuwia. Zaimpregnowane buty zamszowe powinny odleżeć całą noc w ciepłym miejscu, przed pierwszym założeniem.

Fot. Zestaw do czyszczenia i impregnacji butów zamszowych

Impregnowanie butów zamszowych: czego unikać?

W pierwszej kolejności starajmy się nie czyścić butów zamszowych i z nubuku sposobami domowymi, czyli mydłem, płynem do mycia naczyń czy innym tradycyjnym środkiem – buty z tego materiału nie lubią wilgoci i każdorazowo taka czynność może je po prostu zniszczyć. Czyszczenie obuwia zamszowego przed impregnacją powinno być tylko na sucho, za pomocą przeznaczonej do tego szczotki z gumy lub specjalnego włosia.

Unikajmy także uniwersalnych preparatów do impregnacji i pastowania butów skórzanych. Nie jest to typowa skóra, ale materiał zdecydowanie delikatniejszy, klasyczna pasta uszkodzi obuwie i na zawsze pozbawi je oryginalnego koloru i charakterystycznej dla zamszu i nubuku „puszystości”. Zdecydowanie zaleca się środki bezbarwne, najlepiej hydrofobowe impregnaty do obuwia zamszowego w sprayu.

autor/źródło: gentle-man.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie