Informacje13 marca 2015, 10:00,

Kopciuszek premierowo na ekranach kin sieci Multikino

6 marca na ekrany kin sieci Multikino trafił film fabularny Kopciuszek, w reżyserii Kennetha Branagha (Thor). Tę jedną z najpiękniejszych historii Disneya będzie można zobaczyć w ofercie Rodzina leci do kina, czyli tańsze bilety dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci. Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Kopciuszek premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Kopciuszek to adresowany do całej rodziny film fabularny inspirowany klasyczną baśnią o tym samym tytule. W najnowszej produkcji Disneya, w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha („Thor”, „Hamlet”), zobaczymy jedne z najbardziej intrygujących aktorek współczesnego kina: Cate Blanchett w roli złej macochy i Helenę Bonham Carter jako dobrą wróżkę. W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem (Lily James - „Gniew tytanów”)...

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=31&t=10926
Informacje13 marca 2015, 20:00,

Vienio z Molesta Ewenement w Klubie Seta Piaseczno

13 marca 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert Vienia z Molesta Ewenement. Miejsce: Klub Seta przy Jana Kilińskiego 2a, Piaseczno. Bilety do nabycia w Klub Seta.

Vienio z Molesta Ewenement w Klubie Seta Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019