Informacje15 marca 2010, 00:00,

Kontrola potoku pasażerskiego na stacji PKP Nowa Iwiczna

Informujemy, że we wtorek 16 marca 2010 roku, o godzinie 7.00 odbędzie się kontrola potoku pasażerskiego na stacji PKP Nowa Iwiczna. Sprawa dotyczy akcji przeprowadzanej przez Radnych Gminy Lesznowola oraz mieszkańców, którzy chcą zatrzymać RADOMIAKA na stacji PKP w Nowej Iwicznej. Konieczna jest maksymalna mobilizacja pasażerów, aby przekonać decydentów o zasadności zatrzymania Radomiaka na stacji Nowa Iwiczna. Przyłącz się do akcji i przyjdź jutro przed 7.00 na stację PKP w Nowej Iwicznej. Poinformuj o tym swoich sąsiadów.

autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje15 marca 2010, 00:00,

Bezpłatna mammografia przy Przychodni w Konstancinie

W dniach 18-19 marca 2010 roku, przy Przychodni przy ul. Pocztowej 6. będzie ustawiony mammobus, w którym panie w wieku 50-69 lat będą mogły bezpłatnie wykonać badanie mammograficzne. Przed przybyciem należy się zarejestrować telefonicznie. Rejestracja: poniedziałek-piątek w godz. 8:00 - 16:00; tel. 0 801 080 007 (tylko stacjonarne), 0 58 666 24 44 Rejestrując się należy podać nr PESEL i nr telefonu, a udając się na badanie mieć przy sobie dowód osobisty i ewentualnie wyniki poprzednich badań.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna