Informacje21 października 2017, 17:00,

KONTAKT: koncert zespołów Antidotum i Lilac w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 października 2017 roku o godz. 19.00 w ramach KONTAKTU w Piasecznie zagrają zespoły ANTIDOTUM i LILAC. Zapraszamy do Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. KONTAKT to impreza dedykowana lokalnym, amatorskim zespołom muzycznym; tym, które od lat ćwiczą w garażach i tym, które mają już na sowim koncie wydawnictwa płytowe i trasy koncertowe. Zapraszamy na koncert zespołów Antidotum i Lilac do Piaseczna.

KONTAKT: KONCERT ZESPOŁÓW ANTIDOTUM I LILAC W PIASECZNIE

ANTIDOTUM - trio składające się z młodych dziewczyn z Warszawy. Muzyki, którą grają, nie można jednoznacznie przypisać do określonego gatunku, byłyby to pewnie pogranicza indie-folku, indie- rocka, artystycznego popu i okolic. Za główne inspiracje podają artystów takich jak Daughter, Bon iver, Aurora i Florence &the machine, London Grammar, Ralph Kamiński, Sorry Boys i Leski. Dziewczyny tworzą bardzo autorską muzykę, swoje poetyckie teksty śpiewają w hipnotyzującym dwugłosie który uzupełniają magicznym, trochę mrocznym instrumentalem. Jako efekt otrzymujemy delikatne, melancholijne melodie, pełne silnych emocji, które wzruszają i kołyszą słuchacza do snu. Skład: Vocals: Maria Mencwel, Zuzanna Zawadzka, Drums: Zuzanna Filipek, Guitar: Maria Mencwel, Piano: Zuzanna Zawadzka.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w PiasecznieLILAC - to tercet nastoletnich muzyków zręcznie manewrujący pomiędzy stylami, na który składają się Jan Bąk (gitara), Jakub Zalasa (bas, wokal) i Michał Poniński. Za jednym z recenzentów: ,,jest tu sporo indie rockowej wrażliwości, folkowych, ale bardziej na miejską modłę, opowieści, jazzowych kombinacji ze strukturą.” Słuchacze często przyrównują zespół do wykonawców tak różnych jak Radiohead, The Police, Oasis, God is an Astronaut czy nawet Dawid Podsiadło, sami określają się jako grupa poetów, muzyków i eksperymentatorów, parających się niertodoksyjnymi formami oraz brzmieniowymi eksploracjami. W 2016 roku Lilac wydał epkę ,,…out of the dead land”, w 2017 został uhonorowany tytułem laureata festiwalu FAMA w kategorii ,,Debiut”, a aktualnie pracuje nad drugim wydawnictwem, epką mającą nosić tytuł flowersack.” Członkowie zespołu: Jan Bąk - gitara, Michał Poniński - perkusja, Jakub Zalasa - bas, wokal.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 października 2017, 08:00,

Szaradziarskie Mistrzostwa Konstancina-Jeziorny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 października 2017 roku o godz. 10.00 odbędą się I Szaradziarskie Mistrzostwa Konstancina-Jeziorny. Miejsce: Hugonówka. Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie odbędzie się ze środków budżetu obywatelskiego Konstancin przyjazny seniorom. Do udziału w imprezie zapraszamy miłośników rozwiązywania krzyżówek, zadań logicznych oraz łamigłówek. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie do 19 października 2017 roku, pod nr 22 484 20 22.

SZARADZIARSKIE MISTRZOSTWA KONSTANCINA-JEZIORNY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie