Informacje23 stycznia 2015, 19:00,

KONTAKT #9 Tupilak i White Higway zagrają koncert w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: TUPILAK i WHITE HIGWAY. Koncert odbędzie się 23 stycznia 2015 roku o godz. 19.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny! KONTAKT to inicjatywa Centrum Kultury w Piasecznie. Celem projektu jest promowanie lokalnej twórczości ? na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Zapraszam na koncert Kontakt!

KONTAKT #9 Tupilak i White Higway zagrają koncert w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Tupilak jest pośrednikiem między światem żywych i umarłych, łączy to, co świadome, z tym, co nieświadome. Jest pomocnikiem i towarzyszem w drodze ku egzuberencji. Obdarowany mocą przodków jest przez nas wysyłany w podróż aby przywrócić ducha epoki, którego brak powoduje dysharmonię. Robert Morganti - bas, voc. Magda Przychodzka - voc. Artur Iwanowski - git. Piotr Hrycyk - drums, voc. Ewa Jabłońska - violin. Damiango Zieliński -instrumenty perkusyjne. De Zett – za pomocą technik wizualnych, zarówno analogowych jak i cyfrowych, tworzy wspaniałe obrazy a wręcz świetlne światy... Sam przygotowuje materiały używane podczas projekcji. Jest w stanie za pomocą wygenerowanego obrazu zmienić otaczającą rzeczywistość, przenosząc widza w dowolne miejsce, ograniczone jedynie ramami wyobraźni... Tworzy video-klipy do muzyki, buduje świetlne scenografie, realizuje także indywidualne wizje artystyczne i zlecenia komercyjne. Współpracuje z wieloma klubami i instytucjami kultury i sztuki, artystami i zespołami. Lista zadowolonych odbiorców jest baaaardzo długa, mając na względzie fakt, iż De ZETT „świeci” już od kilkunastu lat! Muzyka: psycho - punk rock połączony z alternatywą.

White Higway hard-rockowy zespół powstały w lutym 2013 roku. W ich muzyce słychać wpływy największych rockowych kapel lat ’80 i ‘90 . Muzycy nie bali się także pójść z duchem czasu i nadać materiałowi współczesnego brzmienia. Członkowie zespołu mają już za sobą sporo doświadczenia, zarówno scenicznego jak i studyjnego. Muzyka zespołu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i ma na celu przekazanie jak najwięcej pozytywnej, rock'n'roll'owej energii! Mocne riffy gitarowe w połączeniu z mocnym, charyzmatycznym wokalem i energetyczną sekcją wprowadzą Was w świat dobrych hard-rockowych brzmień z czasów ich największej świetności! Formacja ma na swoim koncie pierwszą płytę wydaną własnym sumptem. Jest to 30 minutowa EP-ka z sześcioma utworami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=9228
Informacje24 stycznia 2015, 08:00,

Ulicami Zalesia - wystawa linorytów Macieja Zadrąga w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Muzeum Regionalne w Piasecznie od 24 stycznia do 28 lutego 2015 roku zaprasza na wystawę prac młodego artysty z Zalesia Górnego. Na wystawie prezentowany będzie cykl Ulicami Zalesia. Wernisaż wystawy odbędzie się 23.01.2015 o godz. 18.00. Zapraszamy!

Ulicami Zalesia - wystawa linorytów Macieja Zadrąga w Piasecznie

Zainteresowania plastyczne Macieja Zadrąga obejmują głównie grafikę warsztatową, malarstwo i multimedia. Poszukując własnej formy wyrazu najczęściej stara się dotrzeć do sedna myśli, znajdującej się u podstaw wybranego tematu. Doskonałym przykładem ilustrującym taką filozofię drogi twórczej jest prezentowany cykl linorytów. Pięknie brzmiące nazwy zalesiańskich ulic, widziane oczami artysty, ulegają plastycznej metamorfozie.

Linoryt to technika graficzna zaliczana do technik druku wypukłego. Jest jedną z najpopularniejszych technik graficznych stosowanych w XX w. Wzór przy pomocy różnych narzędzi (dłuta, noże) wycina się w płytce z linoleum. Odbitki, po nałożeniu farby na wypukłe części płytki, wykonuje się na prasie ręcznej lub za pomocą kostki introligatorskiej.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1582&start=45

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie