Informacje28 grudnia 2016, 09:30,

Konsultacje w sprawie rozbudowy drogi 721

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna informuje mieszkańców, że firma Trasa Sp. z o.o. z Poznania przedłożyła do konsultacji społecznych dwie warianty projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 721, na odcinku od ul. Julianowskiej w Piasecznie do ul. Skolimowskiej w Konstancinie-Jeziornie.

Konsultacje w sprawie rozbudowy drogi 721

Mieszkańcy Gminy mogą zapoznać się z przedłożonymi wariantami projektu opublikowanymi na stronie internetowej gminy www.konstancinjeziorna.pl w zakładce 721 – konsultacje.

Uwagi i wnioski dotyczące zaproponowanych rozwiązań należy zgłaszać do dnia 31.01.2017 r. na adres Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie, ul. Mazowiecka 14, 00-048 Warszawa pisemnie lub w formie elektronicznej na adres: dyrekcja@mzdw.pl z dopiskiem „Wnioski do projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 721”.

Informacje28 grudnia 2016, 10:33,

Kurs podstawowy z obsługi komputera i Internetu dla osób 60+ w formie e-booka

Oddajemy w Wasze ręce e-booka (książkę elektroniczną) z kursem komputerowym dla seniorów. W książce znajdziesz wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z komputerem i Internetem. Każde zagadnienie jest wytłumaczone KROK PO KROKU. Jest to idealna pozycja dla początkujących lub tych, którzy chcą powtórzyć sobie obsługę komputera od podstaw. Wierzmy, że warto przybliżać świat online osobom 60+, dlatego realizujemy programy Edukacji Cyfrowej Fundacji ZACZYN. Materiały zostały tak opracowane, aby były: zrozumiałe, proste, funkcjonalne i ciekawe. Więcej informacji + link do e-booka: zaczyn.org

KURS PODSTAWOWY Z OBSŁUGI KOMPUTERA I INTERNETU DLA OSÓB 60+ W FORMIE E-BOOKA

W e-podręczniku znajdziesz wiele ważnych zagadnień, m.in.: rodzaje komputerów; myszka - obsługa i budowa; klawiatura; pliki i foldery, obsługa okien; edytor tekstu; drukowanie; przeglądanie zdjęć; przeglądanie filmów; przegrywanie zdjęć z aparatu na komputer; dostęp do Internetu; przeglądarka internetowa; wyszukiwanie informacji; poczta elektroniczna.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KURS PODSTAWOWY Z OBSŁUGI KOMPUTERA I INTERNETU DLA OSÓB 60+ W FORMIE E-BOOKA

Wydrukuj dla Mamy, Taty, Babci i Dziadka!