Informacje31 maja 2015, 12:00,

Konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania części Parku Miejskiego w Piasecznie

W niedzielę 31 maja 2015 r. w Parku Miejskim odbędą się konsultacje społeczne w sprawie zagospodarowania części Parku Miejskiego obejmującej teren obecnego boiska oraz terenu przylegającego. Przedstawiciele Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta i Gminy zbierać będą opinie, wizje i wnioski mieszkańców dotyczące wspomnianego obszaru w godzinach 12.00-15.00 na specjalnym stoisku przygotowanym podczas corocznego Pikniku Rodzinnego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców, organizacje oraz młodzież.

Informacje1 czerwca 2015, 15:00,

Dzień Dziecka z książką w Piasecznie

1 czerwca 2015 roku od godz. 15.00 Biblioteka Powiatowa w Piasecznie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na specjalne wydarzenie w ogródku. W ramach tej akcji czekać będą na was gry, zabawy i zajęcia oraz spotkanie z ciekawą literaturą. Biblioteka mieści się przy ul. Chyliczkowskiej 12 w Piasecznie.

Dzień Dziecka z książką w Piasecznie