Informacje5 września 2018, 16:00,

Konsultacje społeczne w sprawie terenu przy ulicy Nadarzyńskiej w Piasecznie

W ramach konsultacji społecznych zapraszamy na spotkanie dotyczące planu zagospodarowania terenu przy ulicy Nadarzyńskiej.

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE TERENU PRZY ULICY NADARZYŃSKIEJ W PIASECZNIE

Czy zastanawiacie się czasem nad tym, co dzieje się na ulicy Nadarzyńskiej? Obecnie likwidowane są stare budynki komunalne, a w ich miejsce natychmiast pojawiają się parkujące auta. Czy zatem ta interesująca przestrzeń powinna pełnić funkcję parkingu? Jak można by zagospodarować ten teren?

– W ramach konsultacji społecznych dotyczących przyszłego zagospodarowania terenu przy ulicy Nadarzyńskiej zapraszamy na wspólną “burzę mózgów”, która odbędzie się 5 września o godz. 18.00. Spotykamy się na parkingu przy ulicy Nadarzyńskiej, a w drugiej części spotkania przeniesiemy się na warsztaty do budynku Urzędu Miasta – mówi Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza.

W programie:
– spacer po terenie oraz część historyczna z przewodnikiem;
– część badawcza – zaplanowany został spacer “Buszując po Nadarzyńskiej” – wspólna analiza stanu obecnego;
– praca warsztatowa w sali konferencyjnej budynku UMiG Piaseczno przy ulicy Kościuszki 5 – uczestnikom zostanie postawione pytanie o to, czego w Piasecznie brakuje, a co mogłoby powstać na terenie przy ulicy Nadarzyńskiej; przewidziana jest krótka dyskusja, podział na zespoły i “burza mózgów”, a na koniec zostaną zaprezentowane wyniki tych prac i podsumowanie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE TERENU PRZY ULICY NADARZYŃSKIEJ W PIASECZNIE

W programie:
– spacer po terenie oraz część historyczna z przewodnikiem;

Informacje31 sierpnia 2018, 17:30,

Nightskating Piaseczno #4/2018

Zapraszamy na czwarty w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Spotykamy się w piątek, 31 sierpnia 2018 roku o godz. 19:30 na Rynku, a na ulice ruszamy punktualnie o 20:00. Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wymagamy umiejętności jazdy na rolkach w tempie 15 km/h i hamowania. Więcej informacji na www.nightskating.org.pl Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/279957932807059/

NIGHTSKATING PIASECZNO #4/2018