Informacje17 listopada 2013, 00:00,

Konsultacje społeczne w sprawie obwodnicy w Górze Kalwarii i Konstancinie-Jeziornie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie zapowiedział konsultacje społeczne w sprawie planowanej lokalizacji drogi wojewódzkiej nr 724 na terenie m.st. Warszawy (dz. Wilanów), gminy Konstancin-Jeziorna i gminy Góra Kalwaria odbędą się w dniach: 18 listopada (poniedziałek) w Górze Kalwarii, następnie w dniu 19 listopada (wtorek) w Konstancinie-Jeziornie. Spotkania rozpoczną się o godz. 14.30. Na obu spotkaniach prezentowane będą materiały dotyczące całej projektowanej trasy, jest zatem możliwość uczestnictwa zainteresowanych mieszkańców w dogodnych dla siebie terminach.

Miejsca spotkań:
1. Góra Kalwaria: budynek Urzędu Miasta i Gminy, ul. 3 Maja 10, I piętro, Sala Ślubów
2. Konstancin-Jeziorna: budynek Zespołu Szkół nr 3, ul. Bielawska 57, mała sala gimnastyczna.

Materiały w wersji elektronicznej wraz z formularzami uwag i wniosków dostępne są na stronie internetowej MZDW: www.mzdw.pl/konsultacje
- Prezentacja. Część I
- Prezentacja. Część II
- Prezentacja. Część III
- Formularz uwag i wniosków
Tematy:

Informacje16 listopada 2013, 00:00,

KONCERT UCZNIÓW PRZYSTANKU KULTURA

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na koncert uczniów Przystanku Kultura, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada 2013 roku o godz. 18.00 w Sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy w imieniu organizatora jak i uczniów.

KONCERT UCZNIÓW PRZYSTANKU KULTURA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno