Informacje3 lipca 2018, 16:00,

Konsultacje społeczne dotyczące zieleńca przy ul. Redutowej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 lipca 2018 roku o godz. 18:00 odbędą się konsultacje społeczne z mieszkańcami Zalesia Dolnego, Zalesinka i Kamionki w sprawie zagospodarowania terenu zielonego pomiędzy ulicami Jaremy, Okrężną i Redutową w Piasecznie.

KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE ZIELEŃCA PRZY UL. REDUTOWEJ

Spotkanie organizowane przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Piasecznie przy ul. Głównej 50. – Pojawiły się prośby i pomysły mieszkańców, żeby stworzyć tu miejsce przyjazne, zadbane i bezpieczne. Chcemy wypracować wspólnie z mieszkańcami pomysły na zagospodarowanie tego obszaru, dlatego zapraszam na spotkanie – mówi wiceburmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz.

Jaki będzie zieleniec przy ul. Redutowej? Masz pomysł na zagospodarowanie tego terenu? Chcesz dowiedzieć się co Gmina Piaseczno może wykonać w tym miejscu? Pragniesz włączyć się w proces zmiany swojego otoczenia? Zapraszamy na konsultacje społeczne w tej sprawie!

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 lipca 2018, 18:00,

Odcienie niepodległości w kadrze - konkurs fotograficzny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.: "Odcienie niepodległości w kadrze". Termin nadsyłania prac do 15 października 2018 roku. Szczegóły konkursu do zapoznania się w regulaminie: www.kulturagk.pl

ODCIENIE NIEPODLEGŁOŚCI W KADRZE - KONKURS FOTOGRAFICZNY GÓRA KALWARIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie