Informacje12 października 2016, 09:00,

Konstancińskie Forum Kobiet 2016

I Konstancińskie Forum Kobiet poświęcone idei odpowiedzialności w biznesie. W programie Forum wiele ciekawych prelekcji o tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecego piękna i siły. Ponadto warsztaty poruszające tematykę samoświadomości oraz kobiecej emocjonalności i duchowości.

KONSTANCIŃSKIE FORUM KOBIET 2016

12 października 2016 r. Fundacja „Strefa Działania” w partnerstwie z Konstancińskim Domem Kultury, pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Konstancin Jeziorna oraz Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego organizują I Konstancińskie Forum Kobiet.

Celem Forum jest szerzenie idei odpowiedzialności w biznesie jak również integracja lokalnej społeczności. Chcemy promować kobiety przedsiębiorcze, kreatywne i odpowiedzialne oraz wspierać te, które znalazły się na zakręcie życiowym i potrzebują bodźca aby przerwać impas i zacząć działać.

Program Forum to wiele ciekawych prelekcji o tematyce przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecego piękna i siły. W trakcie Forum zapraszamy również na warsztaty poruszające tematykę samoświadomości oraz kobiecej emocjonalności i duchowości.

Wśród prelegentów min. dr. Małgorzata Bonikowska, Wojciech Eichelberger, Kama Jankowska, prof. Mirosław Grewiński, Aleksandra Kostka. Pierwsze 250 uczestników Forum dostanie atrakcyjne pakiety powitalne, przygotowane przez sponsorów Wydarzenia. W trakcie Forum zorganizowana będzie loteria wizytówkowa w której do wygrania będą niezwykle atrakcyjne nagrody.

Szczegóły i program Wydarzenia na stronie www.strefadzialania.org.pl Uczestnictwo w Forum jest bezpłatne, nie czekaj i zarejestruj się na stronie: strefadzialania.org.pl/forumkobiet/pl Forum odbędzie się w siedzibie Konstancińskiego Domu Kultury, przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie Jeziornie w godzinach od 9.00 do 17.00.

Informacje10 października 2016, 08:00,

Zgłoszenia na Festiwal Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym

Przed nami kolejna, już 9-ta edycja zaleskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej "Sztukatorzy". W tym roku harmonogram jest następujący: do dnia 21 października 2016, uczestnicy składają poprawnie wypełnione karty zgłoszenia. Będą one przyjmowane w następujący sposób: w Klubie Kultury w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 3 od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 18:00, e-mailem na adres: sztukatorzy@gmail.com oraz w miejscowej Szkole Podstawowej, gdzie będzie je przyjmować Pani Grażyna Babińska.

ZGŁOSZENIA NA FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM

W dniach 4-5 listopada 2016 r. odbędą się przesłuchania (w szczególnych przypadkach można ubiegać się o inny termin przesłuchania). Warsztaty zorganizowane będą w dniach 14 listopada – 2 grudnia 2016. Koncert finałowy odbędzie się w dniu 10 grudnia 2016 i będzie poprzedzony próbą generalną w dniu 9 grudnia (szczegółowe informacje będziemy podawać uczestnikom w trakcie przygotowań). Zapraszamy do udziału.  Regulamin festiwalu (.pdf)