Informacje5 września 2007, 00:00,

Konstanciński Rajd Rowerowy w Konstancin-Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zapraszają na Konstanciński Rajd Rowerowy. Rajd odbędzie się w niedzielę 16 września 2007 roku. Start Konstancińskiego Radju Rowerowego odbędzie się z dziedzińca CH Stara Papiernia w Konstancinie-Jeziornie, natomiast meta rajdu zlokalizowana będzie w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

Konstanciński Rajd Rowerowy
kliknij aby powiększyć (plik .pdf)

Trasa Konstancińskiego Rajdu Rowerowego przebiegać będzie przez: ul. Wojska Polskiego, Mirkowska (Konstancin-Jeziorna), Bielawska, Lipowa, Okrzewska (Bielawa), Okrzeszyn, Obórki, Ciszyca, Opacz, £ęg, Czernidła, Gassy, Imielin, Cieciszew, ul. Jabłoniowa (Słomczyn), ul. Prosta, Topolowa (Kawęczynek), ul. Zaleśna (Borowina), ul. Partyzantów, Gościniec (Czarnów), ul. Chylicka, Potulickich, Graniczna, Sanatoryjna, Piasta, Skargi (Konstancin-Jeziorna). Długość trasy rajdu to około 30 km. Postoje (około 10 minut) będą w Gassy i Czarnów.

Program Konstancińskiego Rajdu Rowerowego:
8:00 - Zgłoszenie uczestników w Biurze Rajdu (dzieciniec Centrum Handlowego Stara Papiernia). Przyjmowanie zapisów do godziny 9:45.
9:45 - Uroczyste otwarcie Konstancińskiego Rajdu Rowerowego, występem orkiestry Rondo.
10:00 - Start uczestników Konstancińskiego Rajdu Rowerowego.
ok. 13:00 - Przyjazd na metę w Parku Zdrojowym.
13:15 - Rajd Rowerowy dla najmłodszych, dwie kategorie wiekowe: do 6 lat i 7-11 lat. Zgłoszenia i trasa w Parku Zdrojowym.
14:00 - Losowanie nagród wśród uczestników Konstancińskiego Rajdu Rowerowego Konstanciński zakończenie imprezy.

Konstanciński Rajd Rowerowy ma na celu: integrację mieszkańców Gminy Konstancin-Jeziorna, promocja turystyki rowerowej, oraz podnoszenie sprawności fizycznej. Zapisy na rajd odbędą się 16 września 2007 roku, w godzinach od 8:00 do 9:45 w Biurze Rajdu na dziedzińcu CH Stara Papiernia w Konstancinie-Jeziornie. W Konstancińskim Rajdzie Rowerowym mogą wziąć udział wszystkie osoby pragnące spędzić aktywnie czas wolny. Wśród uczestników, którzy pokonają całą trasę rozlosowane będą nagrody. Konstanciński Rajd Rowerowy odbędzie się bez względu na pogodę.

Więcej informacji o Konstancińskim Rajdzie Rowerowym, oraz regulamin rajdu znajdziecie na stronach: www.konstancinjeziorna.pl, www.gosir-konstancin.pl, GOSiR ul. żeromskiego 15, Biuro Rajdu (dziedziniec CH Stara Papiernia w dniu imprezy). Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Konstancin Jeziorna www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami). Zapraszamy wszystkich na Konstanciński Rajd Rowerowy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje5 września 2007, 00:00,

Dżogurt Gminny Przegląd Zespołów Młodzieżowych

W niedzielę, 16 września 2007 roku w godzinach od 13:00 do 20:00, odbędzie się przegląd młodzieżowych formacji rockowych Dżogurt w Parku Zdrojowym w Konstancin Jeziorna. Podczas Dżogurt przewidywane są występy takich zespołów jak: Konrad Brzeziński, R.P.K., The Saturday Tea, Awers, Half Rage, Dżewo, Karma, Outside Days, oraz gwiazda wieczoru zespół T.LOVE.

Dżogurt Gminny Przegląd Zespołów Młodzieżowych w Konstancin Jeziorna
kliknij aby powiększyć

Dżogurt Przegląd Zespołów Młodzieżowych scena główna:
13:00 - Konrad Brzeziński
13:15 - R.P.K.
13:40 - The Saturday Tea
14:20 - Awers
15:10 - Half Rage
16:00 - Dżewo
17:00 - Karma
18:00 - Outside Days
20:00 - T.LOVE

Plan imprez na małej scenie:
13:10 - Zakończenie Rajdu Rowerowego
15:00 - Pokaz karate
16:00 - Dance Dance Party
18:15 - Taniec na wózkach inwalidzkich
18:30 - Black Town Free Run Team
18:50 - .P.K.
19:15 - Teatr Tancerzy Ognia Satrimu

Dżogurt to przeglądu amatorskich zespołów muzycznych (formacji rockowych). Przegląd ma na celu promowanie zespołów młodzieżowych, oraz twórczości młodych artystów z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorami imprezy jest Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, oraz Konstanciński Dom Kultury. Informacja pochodzi z oficjalnej strony Gminy Konstancin Jeziorna www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na Dżogurt Przegląd Zespołów Młodzieżowych.

Gwiazdą wieczoru Przeglądu Zespołów Młodzieżowych Dżogurt będzie T.LOVE. Zespół T.Love, to zespół muzyczny, będący w początkach swojej kariery (w latach 80) pod wpływem punk rocka, a z upływem czasu korzystający również ze stylistyk reggae, rock'n'roll, glam rock, pop rock. Więcej informacji o zespole znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu T.LOVE: www.t-love.pl