Informacje27 maja 2018, 08:00,

Konstanciński Rajd Rowerowy 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 maja 2018 roku odbędzie się Konstanciński Rajd Rowerowy. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja, drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@gosir-konstancin.pl (w tytule maila należy wpisać: „Rajd rowerowy 2018”), telefonicznie pod nr: 22 754 61 86 wew. 23 lub 730 535 004, osobiście w biurze GOSiR (poniedziałek – piątek, od godz. 8.00 do godz. 16.00). Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin-Jeziorna.

KONSTANCIŃSKI RAJD ROWEROWY 2018

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Trasa rajdu wiedzie przez malownicze tereny i miejscowości gminy Konstancin-Jeziorna. Cykliści zawitają do m.in.: Habdzina, Opaczy, Ciszycy, Kępy Oborskiej i Okrzeszyn, gdzie zaplanowano program rekreacyjno-sportowy oraz grilla. Uczestnicy wyprawy będą mieli do pokonania łącznie ok. 31 km.  Start 27 maja o godz. 10.00 sprzed siedziby Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (wejście od ul. Piasta). W rajdzie mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy ukończyli 12 lat – osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Uczestnictwo jest odpłatne i wynosi 30 zł od osoby (płatne przelewem do 20 maja na konto ośrodka spotu o nr: 79 8002 0004 0215 4239 2002 0101 – w treści przelewu należy podać następujące dane: Rajd Rowerowy, imię i nazwisko uczestnika).

KONSTANCIŃSKI RAJD ROWEROWY 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 czerwca 2018, 13:00,

VII Wolpreza Dobrej Woli 2018 - zespół Fanatic gwiazdą Wolprezy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 czerwca 2018 roku o godz. 15.00 odbędzie się festiwal wolontariuszy Wolpreza, który jest organizowany przez Stowarzyszenie Dobrej Woli. Wolpreza odbędzie się na parkingu przy ul. Zgoda w godz. 15.00-22.00. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Fanatic do Piaseczna.

WOLPREZA DOBREJ WOLI 2018 - ZESPÓŁ FANATIC GWIAZDĄ WOLPREZY PIASECZNO

Podziękowaniem dla osób angażujących się społecznie w pomoc osobom niepełnosprawnym jest tradycyjnie, już od 7 lat, koncert znanego i lubianego zespołu. W zeszłym roku był to występ T.Love, w tym roku królować będzie muzyka disco-polo w wykonaniu zespołu Fanatic.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

FANATIC to jeden z pierwszych zespołów disco polo. Grupa początkowo koncertowała na zabawach i weselach w okolicach Żyrardowa. Sukces krążącej po okolicy amatorskiej kasety zainspirował właściciela żyrardowskiej hurtowni kaset, Sławomira Skrętę. Odnalazł on członków zespołu i zaproponował im współpracę. W ten sposób powstała pierwsza w Polsce firma fonograficzna nurtu disco polo Blue Star. W latach 1994-2002 teledyski do piosenek zespołu były emitowane na antenie telewizji Polsat w programie muzycznym Disco Relax. Po długiej przerwie Fanatic pojawił się w 2008 roku w programie Jak oni śpiewają na antenie Telewizji Polsat, gdzie wraz z Anetą Zając wokalista zespołu wykonał największy przebój grupy, czyli „Czarownicę”, która jest coverem utworu Janusza Laskowskiego. Zespół Fanatic tworzą: Jerzy Ślubowski, Leszek Nowakowski i Sławomir Osuchowski.

VII WOLPREZA DOBREJ WOLI 2018 - ZESPÓŁ FANATIC GWIAZDĄ WOLPREZY PIASECZNO

Koncert na parkingu rozpocznie się od godz. 15.00, kiedy na scenie wystąpią lokalni wykonawcy: Specjaliści, Kolorofonia, Ania Kandyba oraz Big Band Dla Frajdy. Około godz. 20.00, na scenie pojawi się zespół Fanatic. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

SPECJALIŚCI - kapela powstała kilka lat temu w podwarszawskich Łazach. Muzyka zespołu to energiczne gitarowe granie. Repertuar kapeli to obecnie 21 autorskich utworów, którym towarzyszy melodyjny i drapieżny wokal. Specjalistów tworzy 5 różnych charakterów, które idealnie się uzupełniają i tworzą swoje indywidualne brzmienie. Hubert Hubson Rafalski – wokal, Tomek Lisu Lisowski – gitara, Jacek Profesor Bartoszewski – gitara, Waldek Goffer Bujalski - bas, Wojtek Jędrzejek – bębny. Fanpage: https://www.facebook.com/nadajcelowibieg/

KOLOROFONIA to projekt, którego pomysłodawcą oraz motorem napędowym jest Michał Kisielewski, występujący pod pseudonimem KOLO. Z muzyką rap związany jest od początków jej pojawienia się w Polsce, a swój pierwszy zespół hip-hopowy założył w 1995 roku, z którym koncertował przed debiutującym wówczas Wzgórzem Ya-Pa-3. Na koncie ma wydany latem 2015 roku debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, wcześniej dwie EP-ki z serii DAJEMY OGNIA!” (wiosna 2013) oraz maxisingiel „ZARZEWIE OGNIA” (zima 2012). Koncertuje zarówno na wielkich scenach, jak i w małych klubach, choć nadal potrafi spontanicznie zagrać na ulicy, co zresztą na stałe wpisało się w wizerunek tego artysty. Materiał prezentowany podczas występów pochodzi z debiutanckiego krążka, przeplatany przez starsze i niepublikowane dotąd utwory, a także te, które znajdą się na kolejnej płycie. Są wśród nich wszystkie single znane z radiowych rotacji, jak i te, które gościły na listach przebojów. Kwintesencją występów, poza ich oczywistym charakterem rozrywkowym, jest przekazanie słuchaczowi dobrej energii poprzez łatwo wpadającą w ucho muzykę oraz sporą dawkę pozytywnego przekazu. Fanpage: https://www.facebook.com/KOLOROFONIA/

ANIA KANDYBA - lokalna wokalistka, której występy mogliśmy słuchać i oglądać podczas wcześniejszych edycji Wolprezy, a także na koncertach w piaseczyńskim Centrum Kultury lub w 8 Ball Club.

Big Band DLA FRAJDY - zespół na każdą okazję, imprezę, koncert, gramy na żywo z udziałem dęciaków. Żywiołowo i z poczuciem humoru! Członkowie zespołu: Tomasz Kłujszo - saksofon, Instrumenty Klawiszowe, śpiew, Sławomir Kosiński - gitara, śpiew, Przemysław Mydłowski - saksofon, Norbert Satora - Instrumenty Klawiszowe, Konrad Kucharski - bass, Łukasz 'Ringo' Nowak - perkusja. Fanpage: https://www.facebook.com/BigBandDlaFrajdy/

Wydarzenie Wolpreza na fb: https://www.facebook.com/events/1705500589487943/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie