Informacje11 marca 2009, 00:00,

Konstancin wernisaż malarstwa Ramsey Trujillo Cordero

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl serdecznie zaprasza mieszkańców, na wernisaż wystawy malarstwa RAMSEYA TRUJILLO CORDERO. Wernisaż odbędzie się 14 marca 2009 roku o godz. 17:00, przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. Ramsey Trujillo Cordero to kubański artysta mieszkający od kilku lat w Polsce. Wypowiada się w różnych dziedzinach sztuki. Pisze poezję i prozę, komponuje, fotografuje i maluje. Jest członkiem hiszpańskiego stowarzyszenia autorów SGAE.

Wernisaż malarstwa Ramsey Trujillo Cordero w Konstancinie

Charakter prac przygotowanych na wystawę najtrafniej określa poniższa recenzja: (...) "na obrazach burza kłębiących się barw we wszechogarniającej ekspresji; to świat, gdzie nie brak cierpienia, ale nasycenie życia kolorami pozwala odnaleźć spokój". (...) "i tak oto Ramsey Trujillo niechcący zaplatał się we własną sieć utkaną z barw, muzyki i poezji, a publiczność nie szczędziła mu wyrazów uznania". fragm. recenzji Oskara Montoto Mayora (kubański literaturoznawca, dyr. wydawnictwa Ediciones Catedral, autor programu telewizyjnego Arte Soy w Tele Turquino). Więcej informacji na temat Ramsey Trujillo Cordero, można przeczytać na stronie internetowej: ramseytrujillo.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje4 marca 2009, 00:00,

Robert Rozmus Show koncert z okazji Dnia Kobiet w £azach

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, podczas którego wystąpi Robert Rozmus z zespołem Mizgalski Band. Będzie to, bardzo dynamiczne i wielobarwne widowisko z Robertem Rozmusem w roli głównej. Koncert odbędzie się w dniu 7 marca 2009 roku o godz.17:00 w sali sportowo - widowiskowej szkoły ZSP przy ul. Ks. Słojewskiego 1 w £azach. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Robert Rozmus Show koncert z okazji Dnia Kobiet w £azach

Robert Rozmus to śpiewający aktor, uważany za najlepszego showmana polskiej sceny muzycznej, wciela się w największe gwiazdy estrady, zmieniając co chwila kostiumy i peruki. W programie przewidziano dużo tańca, dobrej muzyki i wielkich przebojów. Bohater wieczoru tańczy, śpiewa utwory m.in. Toma Jonesa, Karela Gotta, Toto Cutugno i Domenico Modugno. Robert Rozmus wykona również przeboje w polskich wersjach językowych ze słynnych musicali: Pięciu Braci Moe czy Grease. Artyście towarzyszyć będzie zespół muzyczny Mizgalski Band. Zapraszamy na Robert Rozmus Show.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola