Informacje30 sierpnia 2009, 00:00,

Konstancin: w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej

Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna oraz Ośrodek Kultury w Konstancinie, serdecznie zapraszają we wtorek 1 września 2009 roku na uroczystości w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny, będą mogli jak co roku oddać hołd poległym w walkach o wolność Ojczyzny. Poniżej zamieszczam program oficjalnych uroczystości. Serdecznie zapraszam na uroczystości w Konstancinie.

Program uroczystości w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej:
16:00 - Uroczysta Polowa Msza Święta - Cmentarz w Skolimowie
17:00 - Złożenie wieńców i Apel Poległych przy Mogile żołnierzy Kampanii Wrześniowej - Cmentarz w Skolimowie
18:00 - Złożenie wieńców przy Mogile żołnierzy Kampanii Wrześniowej – Cmentarz w Słomczynie
18:30 - Złożenie wieńców przy symbolicznej Mogile żołnierzy Kampanii Wrześniowej w Gassach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje31 sierpnia 2009, 00:00,

5 września FROG RACE biegi w żabieńcu obiekt Zimne Doły

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie, UMiG Piaseczno, Klub Sportowy Piaseczno, Nadleśnictwo Chojnów i Ośrodek Kultury w Piasecznie serdecznie zapraszają na imprezę biegową FROG RACE. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 5 września 2009 roku na Zimnych Dołach koło żabieńca. Bieg organizowany jest ze środków finansowych Powiatu Piaseczyńskiego.

FROG RACE

Uczestnicy będą mieli do wyboru udział w biegu głównym na dystansie 10 km lub w biegu rekreacyjno-młodzieżowym na dystansie 5 km. Przewidziane są także biegi dla dzieci na dystansach od 100 m do 1000 m. Zgłoszenia do uczestnictwa w biegu należy dokonywać poprzez stronę internetową www.frograce.pl. Zapisy trwają do 1 września. Wszyscy uczestnicy startujący w biegach, którzy dokonają pełnej rejestracji, muszą stawić się 5 września w godzinach 9:30-11:30 w Biurze Zawodów w celu weryfikacji zgłoszenia. Biuro Zawodów będzie się mieścić na polanie Zimne Doły koło żabieńca.

Po zakończeniu wszystkich biegów nastąpi wręczenie i losowanie nagród oraz wspólne ognisko i piknik rodzinny. Szczegółowe informacje o zasadach i warunkach startu w biegu Frog Race dostepne są na stronie internetowej: www.frograce.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno