Informacje29 lipca 2009, 00:00,

Konstancin: rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna serdecznie zaprasza na uroczyste obchody 65 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które odbędą się w sobotę 1 sierpnia 2009 roku, od godziny 16:00. Z tej okazji, władze gminy, na czele z Burmistrzem Markiem Skowrońskim, złożą wieniec pod pomnikiem powstańców przy rondzie Jana Pawła II. Centralne obchody rocznicy, jak co roku, odbędą się w Powsinie gdzie spoczywają polegli powstańcy - także z Konstancina. Uroczystości rozpoczną się mszą św. o godz. 17:00 w powsińskim Sanktuarium. Po mszy wyruszy procesja na Cmentarz Powstańców, gdzie nastąpi dalszy ciąg obchodów. Zapraszamy na rocznicę Powstania Warszawskiego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje29 lipca 2009, 00:00,

UMiG Piaseczno zaprasza na badania mammograficzne

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zapraszamy Panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badania mammograficzne, które przeprowadzane będą między 10 a 17 sierpnia 2009 roku w mammobusie, postawionym na terenie parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie. Rejestracja telefoniczna zainteresowanych, prowadzona jest pod numerami telefonicznymi 0801-080-007 oraz 058 666-24-44.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno