Informacje17 lutego 2007, 00:00,

Konstancin-Jeziorna - zawody sportowe dla młodzieży


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 lutego 2007 roku rusza kolejna edycja Gminnych Zawodów Sportowych dla szkół podstawowych i gimnazjów. Po raz pierwszy zawody są organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Zespoły które zwyciężą w poszczególnych dyscyplinach sportowych będą w następnym etapie rywalizować na szczeblu powiatowym. Gminne zawody sportowe potrwają do końca maja 2007 roku.

Szczegółowy terminarz rozgrywek znajdziecie na stronie Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Link do strony podany w źródle informacji. Osoba do kontaktu w sprawie zawodów: Magdalena Wylezińska - koordynator ds. Sportu Szkolnego przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

źródło: konstancinjeziorna.pl
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje18 lutego 2007, 00:00,

Prażmów - plany władzy na najbliższe cztery lata


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kurier Południowy na łamach swojej gazety opisał plany władz samorządowych poszczególnych gmin naszego powiatu piaseczyńskiego. Dzięki temu chcą utrwalić ich obietnice, po czy w przeddzień wyborów samorządowych w 2010 roku, sprawdzą czy rzeczywistość będzie pokrywała się z ich dzisiejszymi obietnicami. Informacje ukazały się w Kurierze Południowym, wydanie nr 6 (185)/2007, okres: 16-22 lutego 2007. Każdą gminę powiatu piaseczyńskiego i obietnice władz opiszemy w oddzielnych aktualnościach.

Prażmów: Wójt gminy Prażmów: Sylwester Puchała zapowiada podjęcie wszelkich starań w pozyskanie środków unijnych. Do priorytetów inwestycyjnych zalicza budowę nowej siedziby urzędu gminy, dzięki której podniesie sprawność funkcjonowania urzędu. Ważnymi inwestycjami będą również: budowa nowego ośrodka zdrowia, budowa sieci kanalizacyjnej oraz budowa nowej stacji uzdatniania wody. Przez najbliższe cztery lata, ma zadbać o inwestycje drogowe i nie tylko te, które wynikają z zadań gminnych. Sylwester Puchała mówi: będę zabiegał w Zarządzie Dróg Wojewódzkich o pilną modernizację drogi Piaseczno - Grójec, biegnącej przez Prażmów. Liczy także na wspólne inwestycje drogowe z powiatem piaseczyńskim.

Sami jesteśmy ciekawi, czy obietnice i dzisiejsze zapowiedzi zostaną spełnione przez czteroletnią kadencję. Przy kolejnych wyborach samorządowych w powiecie piaseczyńskim powrócimy do tych aktualności.

źródło: opracowanie własne na podstawie informacji w drukowanym wydaniu tygodnika regionalnego: Kurier Południowy.
autor/źródło: Powiat piaseczyński - gmina Prażmów
Tematy:Prażmów

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie