Informacje18 października 2016, 20:00,

Konrad Materna - wieczór autorski w Domu Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 października 2016 roku o godz. 20:00 odbędzie się wieczór autorski Konrada Materna. Obok Konrada Materny wystąpią gościnnie: Anna Materna (śpiew) i Grzegorz Bożewicz (akordeon, piano). Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Bilety w cenie 15zł.

Konrad Materna - wieczór autorski w Piasecznie

Konrad Materna - kto go zna, tego zapraszać nie trzeba. Kto nie zna, poznać ma wyborną okazję. Jak mówią jednym głosem zarówno przyjaciele, jak i wrogowie Materny swoją twórczością i postawą publiczną ten poeta, kompozytor i działacz społeczny budzi skrajne emocje, nigdy jednak nie pozwala być obojętnym na sprawy, które porusza, bowiem jego znakiem rozpoznawczym jest przewrotność. Scenarzysta i dramaturg, laureat kilku najważniejszych polskich festiwali i konkursów muzycznych oraz literacko-muzycznych, założyciel obrosłej już legendą formacji happeningowej zwanej KOD-Kapelą, pomysłodawca i współtwórca Teatru Podmiejskiego i grupy poetyckiej Herbatka Literacka, z zawodu lalkarz, w latach 80-tych pieśniarz opozycyjny, od tamtej pory nie dający żadnej władzy kredytu zaufania.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 października 2016, 10:00,

Strażnicy Miejscy wezmą udział w Zaczytaj się w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 października 2016 roku o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z cyklu "Zaczytaj się w Piasecznie". Miejsce: Oddział Biblioteki dla dzieci i młodzieży przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Tym razem odwiedzą nas Strażnicy Miejscy: Pan Jacek Brudzewski i Pan Rafał Skalski. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Strażnicy Miejscy Zaczytaj się w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie