Informacje26 września 2015, 18:00,

Konopielnik w wykonaniu aktorów TEATRU ALBOCOŚ w Górze Kalwarii

26 i 27 września 2015 roku o godzinie 18.00 zapraszamy na przedstawienie "Konopielnik" w wykonaniu aktorów TEATRU ALBOCOŚ. Autor Konopielki Edward Redliński w odpowiedzi na list, w którym Grzegorz Emanuel opisał pomysł adaptacji, stwierdził: Pomysł kobiecej ("babskiej") wersji uważam za ryzykowny, ale też bardzo obiecujący. Scenariusza nie chcę autoryzować - ryzykujcie sami, "na całość". - Ryzykujemy. Z pełną świadomością - decyduje Grzegorz Emanuel. Bilety do nabycia w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, ul. por. J. Białka 9. W dniu spektaklu w kasie kina Uciecha /na godzinę przed spektaklem/. tel. 501 123 091. Wstęp: 10 zł Serdecznie zapraszamy!

Konopielnik w wykonaniu aktorów TEATRU ALBOCOŚ w Górze Kalwarii

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=7623
Informacje22 września 2015, 20:00,

Toskania Santorini Prowansja - Klubu Podróżnika Piaseczno

22 września 2015 roku o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Klubu Podróżnika w Piasecznie. Tematem spotkania będzie: Toskania. Prelegent: Tomasz Pakuła. Miejsce: sala Domu Kultury przy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Toskania Santorini Prowansja - Klubu Podróżnika Piaseczno

Toskania - kraina wina i wszelakich festiwali: średniowiecznych, pomidorowych, winnych i grzybowych. Piękne krajobrazy, wzgórza pokryte winnicami i zbożem, urocze miejscowości, pełne rozmachu renesansowe starówki.

Prowansja - bezkresne lawendowe pola w pełnym rozkwicie, aż huczące od pszczół. Średniowieczne miasta i miasteczka, świadectwa genialnej rzymskiej inżynierii. Najgłębszy i najpiękniejszy europejski kanion. Posmak lazurowego wybrzeża. Wszystko pełnym słońcu i skwarnej leniwej atmosferze.

Santorini - mała niespokojna wysepka, która była świadkiem największej znanej człowiekowi erupcji wulkanu w czasach historycznych. Piękne scenerie białych greckich domów osadzonych na urwistej kalderze wulkanu. Resztki cywilizacji minojskiej i wciąż pulsujący krater podwodnego wulkanu.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6216&start=30