Informacje2 listopada 2010, 00:00,

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczny

Mamy LISTOPAD 2010 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji LISTOPAD 2010, powinny od 1 do 10 listopada 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - październik 2010 roku. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem lipcowej edycji konkursu: LISTOPAD 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu Zdjęcie Miesiąca, w listopadzie kolejny konkurs fotograficzny tematyczny. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: LIŚć (interpretacja dowolna). Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 listopada 2010 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: liść. Zachęcam, do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO

Więcej na temat nagród i regulaminu Konkursu Tematycznego, mogą Państwo przeczytać regulamin tematycznego konkursu fotograficznego

Sponsorami konkursu Zdjęcie Miesiąca są:
FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
CENTRUM MEDYCZNE CMP
RESTAURACJA MA£A ITALIA

Więcej na temat nagród i regulaminu Konkursu Zdjęcie Miesiąca, mogą Państwo przeczytać regulamin w konkursie ZDJęCIE MIESI¡CA
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje3 listopada 2010, 00:00,

Zapraszamy w weekend do Kluboksięgarni Nowa Iwiczna

Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w sobotę 6 listopada 2010 roku na bajki ze starego rzutnika, oraz w niedzielę 7 listopada 2010 roku na opowieści z dreszczykiem. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

SOBOTA 6 listopada godz. 11:00 - BAJKI ZE STAREGO RZUTNIKA ORAZ NIESPODZIANKI PANA SLAJDA. Przyciemnione światło, latarki, rzutnik "Jacek" sprzed 30 lat i wspaniałe bajki znalezione na strychu: o Królewnie Śnieżce, o Czerwonym Kapturku, o Jasiu i Małgosi... Opowiadane w zabawny sposób przez Wojtka Słupińskiego - zaprzyjaźnionego z Kluboksięgarnią aktora Teatru Lalka. Dzieci, które uczestniczyły już w naszych slajdowiskach wiedzą, że ciekawa opowieść, dowcip i piękne ilustracje wyświetlane na ścianie tworzą widowisko wspaniałe i niepowtarzalne. Można się zasłuchać, nawet, jeśli ma się dopiero kilka lat. Wstęp 20 zł zapraszamy. Dodatkowo - konkursy z nagrodami.

NIEDZIELA 7 listopada godz. 11:00 - OPOWIEŚCI Z DRESZCZYKIEM. Przeganiamy halloweenowe strachy i duchy! Historie prosto z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Zapierają dech w piersiach i powodują, że niektórzy spadają z krzeseł. Publiczność musi zapiąć pasy bezpieczeństwa, aby nie uciec przed pojawiającymi się wyimaginowanymi stworami. Trwoga dopasowana jest do wieku słuchaczy, dlatego jest to przedstawienie dla słuchaczy w wieku od 5 do 105 lat. W mrożącym krew w żyłach wykonaniu Michała Malinowskiego. Przybywajcie, strachom się nie dajcie! Wstęp 20 zł.
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej