Informacje30 kwietnia 2010, 00:00,

Konkursy fotograficzne Tematyczny oraz Zdjęcie Miesiąca

Wielkimi krokami zbliża się MAJ 2010 roku, a wraz z nim kolejne edycji konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji MAJ 2010, powinny od 1 do 10 maja 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu – marzec, kwiecień 2010 roku. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem styczniowej edycji konkursu: MAJ 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu Zdjęcie Miesiąca, w kwietniu kolejny konkurs fotograficzny tematyczny. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: transport i komunikacja. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 maja 2010 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: transport i komunikacja. Zachęcam mieszkańców, do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje30 kwietnia 2010, 00:00,

NASZE PIASECZNO spotkanie mieszkańców w Zawrotnicy

Już dzisiaj (piątek, 30 kwietnia 2010 roku) o 19.00 zapraszamy do Restauracji Zawrotnica w Piasecznie (www.zawrotnica.pl), na inaugurujące akcję 3Maj w Piasecznie - nieformalne spotkanie mieszkańców, podczas którego będziemy chcieli porozmawiać na tematy dotyczące naszej gminy - jej obecnej sytuacji, historii oraz przyszłości. Podczas spotkania przedstawimy prezentację multimedialną zatytułowaną "Nasze Piaseczno", która zainspiruje, mamy nadzieję, nas wszystkich do żywej i konstruktywnej dyskusji.
autor/źródło: Paweł Dobosz