Informacje12 kwietnia 2011, 00:00,

Konkurs wokalny - nowe oblicze IDOLA w Zalesiu Górnym

Uwaga Zalesianie (i nie tylko)! Chcesz wspomóc jakąś charytatywną inicjatywę, ale nie wiesz jak? 16 kwietnia 2011 roku na godz. 16.00 przyjdź do Szkoły Podstawowej im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym (ul. Sarenki 20), gdzie odbędzie się KONKURS WOKALNY dla dzieci i młodzieży: nowe oblicze IDOLA.

Konkurs wokalny - nowe oblicze IDOLA w Zalesiu Górnym

Wszyscy, którzy zaprezentują wybrany utwór, który zostanie oceniony przez JURY. Śpiewać każdy może - niezależnie od płci, wieku i repertuaru*. Dlatego też nasz konkurs składa się z dwóch kategorii: ZWYK£A (wokal + własny podkład lub a'capella - zapraszamy z instrumentem!), KONKURS KARAOKE.

CA£Y DOCHÓD z imprezy zostanie przekazany na cele FUNDACJI "POMÓż DOROSN¡ć". www.pomozdorosnac.pl Datki będą zbierane "do puszki" - co łaska.

DODATKOWE ATRAKCJE: Karaoke dla każdego, nie tylko konkursowiczów. Gościnny występ zwycięzców różnych konkursów wokalnych, m.in.„Sztukatorzy". Kiermasz ciast + kawa/herbata. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, wyślij e-mail o treści: POMAGAM + kategoria (zwykła lub karaoke) na adres: zgloszenie.pomagam@gmail.com W odpowiedzi wyślemy Ci kartę zgłoszeniową! ZG£OSZENIA PRZYJMUJEMY DO 12.04 - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, ZDECYDUJ SIę JUż TERAZ! Jeśli lista chętnych się nie wypełni, można zgłaszać się również do 15.04!

Możesz włączyć się w akcję w inny sposób! Weź udział w naszym kiermaszu ciast - propozycję również wyślij za pośrednictwem maila. Zostań naszym wolontariuszem!

Na zwycięzców czekają fantastyczne NAGRODY! Gwarantujemy świetną zabawę oraz satysfakcję z pomocy innym. Czekamy na Ciebie 16 kwietnia od godziny 16**. Przyjdź, a na pewno nie pożałujesz! Pomóż Dorosnąć!

*Temat piosenki jest dowolny, jednak owa dowolność ma również swoje ograniczenia estetyczne. Każda piosenka, która będzie zawierała wulgaryzmy, będzie obraźliwa wobec dowolnej osoby tudzież grupy etc., zostanie przerwana, a jej wykonawca ZDYSKWALIFIKOWANY.
**Dokładny przebieg imprezy oraz lista osób zgłoszonych do konkursu wraz z rozpiską godzin pojawi się po zakończeniu terminu zgłoszeń (9.04)

Informacje13 kwietnia 2011, 00:00,

Koncert z okazji rocznicy śmierci Kaczmarskiego 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert z okazji 7 rocznicy śmierci Jacka Kaczmarskiego, który odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2011 roku, start o godzinie 21.00. Utwory Kaczmarskiego we własnych aranżacjach zagra i zaśpiewa: Arek Zewar oraz Paweł Górski. Wstęp na koncert kosztuje 10 złotych.

Koncert z okazji rocznicy śmierci Kaczmarskiego w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno