Informacje6 marca 2007, 00:00,

Konkurs w Tarczynie: Kiedy dzwonię po straż pożarną

W dniu 6 marca 2007 r. w Urzędzie Miejskim w Tarczynie przeprowadzono na szczeblu gminnym eliminacje do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: Kiedy dzwonię po straż pożarną, organizowanego przez Komendę Głównej Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z Wydziałami Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich.

Do eliminacji na szczeblu gminnym przedstawiono 62 prace ze Szkół Podstawowych z Tarczyna, Suchostrugi, Pamiątki i Gimnazjum w Pamiątce. Jury po dokładnym i rzeczowym obejrzeniu prac zakwalifikowało do kolejnego etapu eliminacyjnego 2 najlepsze prace w następujących grupach wiekowych:

W I grupie - grupa młodsza: 6-8 lat, I miejsce zajęła : Agata Wylezińska
(Szkoła Podstawowa im. J. Stępkowskiego w Tarczynie)

Praca Agaty Wylezińskiej ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Stępkowskiego w Tarczynie

W II grupie – grupa średnia: 9-12 lat, I miejsce zajął:Dawid Krawczak
(Szkoła Podstawowa im. J. Stępkowskiego w Tarczynie)

Praca Dawida Krawczaka ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Stępkowskiego w Tarczynie

Przyznano nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. W III grupie - grupa starsza:13-16 lat: nie wyłoniono najlepszej pracy. W konkursie oprócz wygranych przyznano również 7 wyróżnień, o których możecie przeczytać na stronie Gminy Tarczyn. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia w eliminacjach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim!

źródło: oficjalny serwis Gminy Tarczyn: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego powiat piaseczyński - Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje7 marca 2007, 00:00,

Wybory Rady Sołeckiej i Sołtysa w Mysiadle - Lesznowola

W dniu 19.03.2007 r. (poniedziałek) o godz. 19:00 w budynku Zespołu Szkół w Nowej Iwicznej odbędą się Wybory Rady Sołeckiej i Sołtysa Mysiadła, natomiast Wybory Sołtysa Nowej Iwicznej odbędą się w dniu 29.03.2007 r. (czwartek) o godz. 19.00 także w budynku Zespołu Szkół w Nowej Iwicznej.

Aktualny Statut Sołectwa Mysiadło możecie znaleźć na stronie Marcina Kania (Radny Gminy Lesznowola) - www.marcinkania.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński - Lesznowola
Tematy:Lesznowola