Informacje3 grudnia 2014, 14:47,

Konkurs plastyczny pt. ANIOŁY III

W imieniu Organizatora - ZSP w Nowej Iwicznej zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt. ANIOŁY III. GOK Lesznowola miał zaszczyt objąć już po raz trzeci patronat nad tym wydarzeniem. Prace należy składać do 12 grudnia do ZSP w Nowej Iwicznej do p. Marka Ciężkowskiego. Zachęcamy do udziału i prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: Anioly III 2014 r.doc

Konkurs plastyczny pt. ANIOŁY III

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=9504
Informacje3 grudnia 2014, 14:59,

VIII Otwarte Mistrzostwa Przedszkoli Gminy Piaseczno W Wieloboju Sportowym

28 listopada br. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie po raz ósmy zorganizował imprezę sportową skierowaną do najmłodszych mieszkańców Gminy Piaseczno tz. dla przedszkolaków. Do rywalizacji przystąpiło 9 przedszkoli w tym 3 publiczne (nr 8, nr 9, nr 11) oraz 6 niepublicznych „Piruet”, „Słoneczko”, „Akademia Kubusia”, „Melodia”, „Fantazja” i „Baśniowy Zameczek”.

VIII Otwarte  Mistrzostwa Przedszkoli Gminy Piaseczno W Wieloboju Sportowym

W tym roku beniaminkiem były przedszkola „Słoneczko” oraz „Bajkowy zameczek”. Przedszkolaki rywalizowały w czterech konkurencjach: tor przeszkód, strzał na bramkę, przeciąganie liny oraz mini turniej walk na pałki przeprowadzony przez Marcina Pałubę Prezesa KS „X-Fight” Piaseczno, jednego z czołowych klubów kick-boxerskich w Polsce. W torze przeszkód najlepsze okazało się Przedszkole nr 8, które także wygrało przeciąganie liny, w strzale na bramkę górowało Przedszkole nr 9 natomiast turniej na pałki zwyciężyło Niepubliczne Przedszkole „Akademia Kubusia”.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

VIII Otwarte  Mistrzostwa Przedszkoli Gminy Piaseczno W Wieloboju Sportowym

Imprezę uświetnił występ taneczny piaseczyńskiego Klubu Tanecznego „Grawitacja”. Sędziami głównym imprezy byłi Wiesław Paradowski Prezes Stowarzyszenie „Kondycja” Piaseczno oraz Tomasz Dudek promotor projektu „Przedszkoliada”. Każde z przedszkoli otrzymało pamiątkowe puchary oraz dyplomy natomiast każdy z uczestników kolorowanki, przybory szkolne oraz słodycze, pierwsze trzy drużyny medale. Fundatorami nagród w tym roku byli GOSiR Piaseczno, Gmina Piaseczno, Centrum Medyczne „CMP”, Fundacja „Czy mogę pomóc?”; partnerami KS „Grawitacja’ Piaseczno, KS „X-Fight” Piaseczno, Stowarzyszenie „Kondycja” Piaseczno oraz Przedszkoliada.pl. Patronat honorowy nad imprezą objął Zdzisław Lis Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

VIII Otwarte  Mistrzostwa Przedszkoli Gminy Piaseczno W Wieloboju Sportowym

Zawody miały na celu zintegrowanie środowiska przedszkolnego, przygotowanie małego człowieka do zdrowej rywalizacji sportowej oraz do rozwinięcia chęci współpracy z rówieśnikami. Zawodom przyświecała postawa fair play.

KLASYFIKACJA GENERALNA
I m. 53 pkt. Niepubliczne Przedszkole „SŁONECZKO” Józefosław
II m. 52 pkt. Przedszkole nr 8 ul. Ks.Józefa Piaseczno
III m. 47 pkt. Przedszkole nr 9 ul. Przesmyckiego Piaseczno
IV m. 45 pkt. Niepubliczne Przedszkole „ AKADEMIA KUBUSIA” Chyliczki
V m. 40 pkt. Niepubliczne Przedszkole Taneczne „PIRUET” Piaseczno
VI m. 39 pkt. Niepubliczne Przedszkole „BAŚNIOWY ZAMECZEK” Piaseczno
VII m. 34 pkt. Niepubliczne Przedszkole „FANTAZJA” Piaseczno
VIII m. 28 pkt. Przedszkole nr 11 ul. Nefrytowa Piaseczno
IX m. 26 pkt. Przedszkole Niepubliczne Muzyczno –Taneczne „MELODIA” Piaseczno

Kasia Kondraciuk - GOSiR Piaseczno

Anonimowy, 16 lipca 2019
cyt.: "Podczas mistrzostw prócz rywalizacji sportowych przeprowadzany został konkurs na najlepszy okrzyk publiczności. Tu zwycięzcą zostało Przedszkole Nr 9 ul. Nefrytowa Piaseczno." "Konkurs na okrzyk publiczności wygrało Przedszkole Nr 9 ul. Przesmyckiego Piaseczno." PRZEDSZKOLE NR 9 TO PRZEDSZKOLE PRZY UL. PRZESMYCKIEGO!
Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://www.forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=7627