Informacje27 stycznia 2014, 00:00,

Konkurs plastyczny dla dzieci na scenę rodzajową pt. Życie św. Jana Nepomucena

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli ogłosił konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na scenę rodzajową na temat Życie św. Jana Nepomucena. Uczestnikami mogą być uczniowie z klas IV-VI szkół podstawowych oraz gimnazjaliści. Konkurs pod honorowym patronatem Wójt Gminy Lesznowola. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu: Życie św. Jana Nepomucena (.pdf)

Konkurs plastyczny dla dzieci na scenę rodzajową pt. Życie św. Jana Nepomucena
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje25 stycznia 2014, 00:00,

Warsztaty Kompetencji Rodzicielskich w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Zmęczona płaczem ukochanego dziecka? Wiemy jak sprawić byś więcej czasu spędzała na zabawie z niemowlęciem zamiast na jego uspokajaniu. Centrum Medyczne CMP zaprasza do skorzystania z udziału w Warsztatach Kompetencji Rodzicielskich, które służą doskonaleniu relacji Rodzic – Dziecko. Umiejętności oraz wiedza zdobyta podczas zajęć ma na celu zastosowanie jej w rozwiązaniu codziennych problemów.

Warsztaty Kompetencji Rodzicielskich w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

W trakcie warsztatów nauczymy Rodzica między innymi:
- W jaki sposób nosić, bawić się, karmić oraz kąpać dziecko tak by nie hamować jego rozwoju.
- Jak bezpiecznie masować niemowlę tak by budować wspólną więź i uwolnić potencjał ukochanego dziecka.
- Jak wykonać masaż antykolkowy.
- Jak dobierać właściwe zabawki.
- Jak wychwycić sygnały świadczące o nieprawidłowym rozwoju dziecka.

Poruszymy również tak ważne tematy jak:
- Jak dobrać odpowiednie buciki dla dziecka?
- Chusty do noszenia, czy rzeczywiście są zdrową alternatywą?
- Fotelik samochodowy. Czy bezpieczeństwo w czasie jazdy idzie w parze ze zdrowiem kręgosłupa Twojego dziecka?
- I wiele innych tematów, o których wiedzą fizjoterapeuci a nie przeczytasz o nich w czasopismach dla rodziców.

Zapraszamy do poszerzania rodzicielskich kompetencji poprzez udział w warsztatach, które odbywać się będą w każdy czwartek w godzinach 9.00-11.00. Koszt udziału 350 zł za dziecko (wraz z rodzicem). Warsztaty to cykl 4 spotkań po 2 h.

Zapraszamy również do udziału w spotkaniach indywidualnych we wtorki w godzinach 9.00-14.00. Koszt udziału 300 zł za dziecko (wraz z rodzicem), czas trwania zajęć 2 h (2 spotkania po 1h).

Mamo, Tato! Czy wy też czasem czujecie się przytłoczeni rodzicielstwem? Nasze warsztaty przywrócą wam radość z bycia rodzicami. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50.
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP www.cmp.med.pl
Tematy:Piaseczno